19º CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Aspirantes

Mira que planetas crearon outros participantes!

Neste espazo incluiremos o teu propio Planeta 2030 cando superes as tres fases do desafío. Anímate a participar; tes até o 22 de marzo de 2021, Día Mundial da Auga, para enviar o teu debuxo. Esta nova edición vén cargada de premios galácticos.

Escribe aquí o teu nome para ver o teu Planeta:

 

Violeta Manuel Garcia

COLEGIO SAN AGUSTIN - SALAMANCA (España)

Luis Hall Perez

C.P GESTA I - OVIEDO (España)

Haizea Herrero González

Colegio san agustin - ALBA DE TORMES (España)

DARIO GOMEZ PISABARRO

Valentín García Yebra - PONFERRADA (España)

Dario Rivas Villalba

San José de Calasanz - Rota (España)

Aitor Rodríguez Alvarez

Ceip Valentín García Yebra - Ponferrada (España)

Sergio García-Uceda Moreno

Javier Pulino - SOLANA, LA (España)

Lucasrico Rico Lis

CP BUENAVISTA II - oviedo (España)

Álvaro Díaz Vedo

Valentín García Yebra - Ponferrada (España)

Jose Diaz Medina

Maternidad - tomelloso (España)

Haizea Herrero González

Colegio san agustin - ALBA DE TORMES (España)

Nuria Bueno Parra

CEIP Humilladero - SOLANA, LA (España)

Miguel Mena Gonzalez

SANTA CATALINA - SALAMANCA (España)

Aejandro Clavijo de la Rosa

ceip las viñas - bollullos par del condado (España)

Jesus Diaz Fernández

SAN LUIS - Merida (España)

Sonia Hernández Sastre

Calasanz - Salamanca (España)

Julia Balyuk -

ELS ESTANYS - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

Hugo Arenas Martinez

ESCOLA ELS ESTANYS - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

Marc Palahi Morilla

ELS ESTANYS - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

diana Nedelcu alexandra

Els Estanys - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

CARIDAD ALBA BERNAL

PRINCPE FELIPE - CHIPIONA (España)

Alba Sánchez Noriego

Principe Felipe - CHIPIONA (España)

Conchi Carrera Parralo

Píncipe Felipe - Sanlúcar De Barrameda (España)

Ana Belén Romero Caraballo

Principe Felipe - Chipiona (España)

Irene Martin Fernandez- Ceballos

C.E.I.P. Principe Felipe - CHIPIONA (España)

Elena Calderón Diaz

C.E.I.P Príncipe Felipe - CHIPIONA (España)

Raquel Muñoz Verdùn

C.E.I.P Principe Felipe - CHIPIONA (España)

YUXIN DU -

ESCOLA ELS ESTANYS - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

NATALY JOANA REYEZ GARZETES

ESCOLA ELS ESTANYS - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

EMMA CORTINA Argemi

ELS ESTANY - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)