19º CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Aspirantes

Mira que planetas crearon outros participantes!

Neste espazo incluiremos o teu propio Planeta 2030 cando superes as tres fases do desafío. Anímate a participar; tes até o 22 de marzo de 2021, Día Mundial da Auga, para enviar o teu debuxo. Esta nova edición vén cargada de premios galácticos.

Escribe aquí o teu nome para ver o teu Planeta:

 

Natalia Sanchez - Fortun Padilla

C.E.I.P Juan Antonio Lopez Alcaraz - PUERTO LUMBRERAS (España)

Maksym Bidun Bidun

Escola Pere Torrent - LLORET DE MAR (España)

Martina Bautista Dapica sanchez

C.E.I.P. Don Cristobal Lopez - gamonal (España)

Nico Segura Estepa

juanxxiii - HUESCA (EDAR) (España)

Adriana Martinez Gonzalez

cpeip EL ALBA - YECLA (España)

candela benimeli soler

salesianos san vicente ferrer - ALCOI (España)

Juan Antonio López Alcaraz (3º A)

PUERTO LUMBRERAS (España)

Nicole Portas Gucaite

COL·LEGI LA SALLE - CASSÀ DE LA SELVA (España)

MARIA GARCIA DIAZ

CEIP JUAN ANTONIO LOPEZ ALCARAZ - PUERTO LUMBRERAS (España)

Lucia Sardiña Rivero

Virgen de Guadalupe - Badajoz (España)

Belinda Díaz Moreno sepulveda

Nuestra señora de la Paz - VILLARTA (España)

Mar Ferré Bofill

Escola Pedralta - Santa Cristina d´Aro (España)

Adriana Guevara Montalbán

C.E.I.P JUAN ANTONIO LOPEZ ALCARAZ - Puerto Lumbreras (España)

Alicia Gonzalez Sanz

NUESTRA SEÑORA DE LAS MERCEDES - MEDINA DEL CAMPO (España)

Carmen Moret Fernandez

Colegio ingles de Asturias - LLANERA (España)

Camilo Reyes Almendarez

Melchor cano - TARANCÓN (España)

Malak Mzah Bouras

CP SA BODEGA - EIVISSA (España)

Lucia Bernal Beltrán

NUESTRA SEÑORA DEL ROSARIO - ROTA (España)

LORENA VAÑÓ ALCARAZ

JUAN ANTONIO LÓPEZ ALCARAZ - PUERTO LUMBRERAS (España)

Llum Serra Gutiérrez

Escola Pedralta - SANT FELIU DE GUÍXOLS (España)

Rocío Fuentes Navarro

C.E.I.P. Maternidad - TOMELLOSO (España)

Javier Escudero Alonso

VIRGEN DE GUADALUPE - BADAJOZ (España)

Nora Vallina Casielles

English School of Asturias - SIERO (España)

Carla Rodríguez Gutiérrez

Medalla milagrosa - ARGÉS (España)

LUIS LARA HIDALGO

ESCLAVES SCJ ALCOI - ALCOI (España)

Fabian Garcia Diaz

Ceip el alba - yecla (España)

CLAUDIA CARRILLO MIÑARRO

JUAN ANTONIO LOPEZ ALCARAZ - PUERTO LUMBRERAS (España)

Iker Barreira Pardiño

CEIP Álvaro Cunqueiro Mora - MONDOÑEDO (España)

erik ricondo wojciechowski

Ceip el puertito - GÜÍMAR (España)

Diego Giménez gomez

casvi - boadilla del monte (España)