19º CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Aspirantes

Mira que planetas crearon outros participantes!

Neste espazo incluiremos o teu propio Planeta 2030 cando superes as tres fases do desafío. Anímate a participar; tes até o 22 de marzo de 2021, Día Mundial da Auga, para enviar o teu debuxo. Esta nova edición vén cargada de premios galácticos.

Escribe aquí o teu nome para ver o teu Planeta:

 

Irene Guillén Cárdenas

Ignasi iglesias - Barcelona (España)

Héctor Aparicio Sánchez Vicente

CEIP SANTA TERESA - Alba de Tormes (España)

Eiker Sanchez Fernández

Ignasi iglesia - TORDERA (España)

Aida Diouf Ndiaye

COL·LEGI SAGRADA FAMÍLIA - LLEIDA (España)

AITANA SÁNCHEZ RODRIGO

SANTO TOMÁS DE AQUINO - LA MILAGROSA - TOMELLOSO (España)

Daniel San Emeterio Postigo

Purísima Concepción - SANTANDER (España)

Nerea Ortiz martinez

Sa bodega ibiza - IDAM IBIZA (España)

Iván Rodriguez Hernández

Santísimo Rosario - Avila (España)

Sara Garcia Argemi

Lestonnac - Lleida (España)

Alejandra Estrada Heras

salesianos santandes - viveda (España)

Selena Nieto Jaramillo

CEIP FILIBERTO VILLALOBOS - GUIJUELO (España)

Yasmin Lemgaad Chabik

ANTONIO DELGADO CALVETE - ARNEDO (España)

Xavier Fernández Robles

Escola Sant Andreu de la Barca - Sant Andreu de la Barca (España)

Eduardo Crespo Garcia

Santa María Marianistas - ALBORAYA (España)

Xoel Fernández Méndez

Ferroviario - MONFORTE DE LEMOS (España)

aaron masana segarra

RIU SEGRE - LLEIDA (España)

Matias Rendon Cortés

Escola Joan Maragall - LLEIDA (España)

Victoria Cañadas Felipe

CEIP Agustín Sanz - Moral De Calatrava (España)

Lourdes Rubio Arias

C.E.I.P Lucero - Valdepeñas (España)

Irene Micaela Martínez Fernández

CEIP SANTA TERESA - ALBA DE TORMES (España)

LAURA DÍAZ LÓPEZ

CONDE DE MAYALDE - AÑOVER DE TAJO (España)

Marta Toribio Martinez

Santo Tomas de Aquino la Milagrosa - TOMELLOSO (España)

Ana Diaz Martín

Sagrado Corazon - RONDA (España)

Javier Ginés Molina

COLEGIO SANTA TERESA - CALAHORRA (España)

Genís Ràfols Olive

ULL DE VENT - LA BISBAL DEL PENEDÈS (España)

Alejandro Bautista González

ceip san antonio - la orotava (España)

Manuel Parra Dovao

I.e.s San Isidro - LORA DEL RIO (España)

Cecilia Acosta Luján

C.C. MARE DE DEU DE LES NEUS - EIVISSA (España)

Carolina López Pereiro

Ceip Monforte de Lemos - MONFORTE DE LEMOS (España)

Raquel Sánchez-Horneros Gómez

CEIP Conde de Orgaz - ORGAZ (España)