19º CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Aspirantes

Mira que planetas crearon outros participantes!

Neste espazo incluiremos o teu propio Planeta 2030 cando superes as tres fases do desafío. Anímate a participar; tes até o 22 de marzo de 2021, Día Mundial da Auga, para enviar o teu debuxo. Esta nova edición vén cargada de premios galácticos.

Escribe aquí o teu nome para ver o teu Planeta:

 

Adriana Jaén Rodríguez

CEIP Benafélix - Ubrique (España)

Lucas López García

colegio público El Grec - VILLENA (España)

Javier Carrera Lora

C. E. I. P. Reyes de España - LORA DEL RIO (España)

Migue Rodriguez Sanchez

Salesianos La Palma del condado - Villarrasa (España)

ANDRÉS ARMENGOL DEL PRADO

C.P SAN IGNACIO - OVIEDO (España)

Ángela Cornejo Pizarro

SAGRADO CORAZON DE JESÚS - MIAJADAS (España)

MARÍA ARMENGOL DEL PRADO

C.P SAN IGNACIO - OVIEDO (España)

CARMEN DEL ARMENGOL DEL PRADO

C.P SAN IGNACIO - OVIEDO (España)

Paula Beltran Torrico

ESCOLA BALÀFIA - LLEIDA (España)

CARMEN DEL ARMENGOL DEL PRADO

C.P SAN IGNACIO - OVIEDO (España)

Juliette García Djemal

C.E.I.P Juan Paniagua - VÉLEZ-MÁLAGA (España)

Mirka Gonzalez Gvozdenovic

Angels alemany i boris - 26-28 (España)

Andrea Sanchez Salomon

Divina Pastora - COBISA (España)

Ines Ugidos Rodríguez

Ciudad De Nara - Toledo (España)

Clara De la cruz Zamora

Divina Pastora - TOLEDO (España)

Adrià Calaf Lacasta

ÀNGELS ALEMANY - LLORET DE MAR (España)

Julia Yago Peña

San José de Calasanz - YECLA (España)

Diego Delgado Sánchez

FRANCISCO DE VITORIA - SALAMANCA (España)

Alberto Delgado Sánchez

FRANCISCO DE VITORIA - SALAMANCA (España)

hayar belyazid chougag

MARQUESES DE MANZANEDO - PANTOJA (España)

CARLA navarro morales

ÀNGELS ALEMANY - LLORET DE MAR (España)

Álvaro Martín Mejías

San José de calazanz - LORA DEL RIO (España)

Safaa Al Gattafi Boutarfes

Antonio Machado - TALAVERA DE LA REINA (España)

Natalia Iñigo Nieto

San jose de calasanz - LORA DEL RIO (España)

Sara Tornay Gil

LA INMACULADA Y SAN JOSÉ DE LA MONTAÑA - RONDA (España)

MAR SISO CASANOVA

CP SAN JOSE DE CALASANZ - FRAGA (España)

Vladimir Anev Marinov

ÀNGELS ALEMANY - LLORET DE MAR (España)

Javier Muñoz Puche

c.e.i.p.san José de calasanz - yecla (España)

Ángela Carrizosa Crespo

Ceip Reyes de España - LORA DEL RIO (España)

Alejandra Martín Benítez

Ceip Benafélix - UBRIQUE (España)