19º CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Aspirantes

Mira que planetas crearon outros participantes!

Neste espazo incluiremos o teu propio Planeta 2030 cando superes as tres fases do desafío. Anímate a participar; tes até o 22 de marzo de 2021, Día Mundial da Auga, para enviar o teu debuxo. Esta nova edición vén cargada de premios galácticos.

Escribe aquí o teu nome para ver o teu Planeta:

 

Jordina Howells Carreras

CEIP POMPEU FABRA - ANGLÈS (España)

paula perez Rodríguez

Inmaculada - PONFERRADA (España)

Ariadna Nsue Rivas

Bartolomé Nicolau - TALAVERA DE LA REINA (España)

AMALIA HERNANDEZ NIETO

CEIP VIRGEN DE LOS REYES - LORA DEL RIO (España)

David Casillas García

COMUNEROS DE CASTILLA - AVILA (España)

rocio moreno francés

conde de orgaz - ORGAZ (España)

Eismer Antonio Ramirez Gonzalez

CEP DOCTOR FLEMING - VIGO (España)

Pedro Pintos Boveda

CEP DOCTOR FLEMING - VIGO (España)

Fabio Salandin Rosáenz

Jose Ortega Valderrama - Pradejón (España)

alejandra vizcaino delgado

SAN ILDEFONSO - ALMERÍA (España)

Miguel Casillas García

COMUNEROS DE CASTILLA - AVILA (España)

carmen fernandez peinado

SAN ILDEFONSO - ALMERÍA (España)

Leila Carnero Martínez

CEP DOCTOR FLEMING - Vigo (España)

Laura Díaz Quiroga

Manuel siurot - LA PALMA DEL CONDADO (España)

JARA BARROS RODRÍGUEZ

CEP DOCTOR FLEMING - VIGO (España)

Ismael Kharfaoui Kowalczyk

CEIP Virgen de Montemayor - Moguer (España)

Adam Wafi Samoudi

Rafael Altamira - CALLOSA DE SEGURA (España)

Daniela Marcos Fernandez

SAN JOSE HIJAS DE JESUS - MEDINA DEL CAMPO (España)

Jonás Díaz Prestes

C.P.E.B Cabañaquinta - ALLER (España)

Hector Garcia Manresa

Ceip Rafael altamira - CALLOSA DE SEGURA (España)

Iker Melero Soriano

San José de Calasanz - YECLA (España)

Emma García Fernández

JUAN VAZQUEZ - BADAJOZ (España)

Jose Antonio Moreno Ruiz

C.E.I.P Juan paniagua - Almayate (España)

Joaquim Abril (3rº 3rA)

SANT FOST DE CAMPSENTELLES (España)

Marta Alonso Tur

CP CAN CANTO - EIVISSA (España)

Jorge Aparicio Arnaez

CEIP Mirobriga - Ciudad Rodrigo (España)

Paula Diaz Quiroga

Manuel Siurot - LA PALMA DEL CONDADO (España)

Hajar Rguig Rguig

Rafael Altamira - CALLOSA DE SEGURA (España)

Pedro Luis Blanco Moreno

LA INMACULADA - POZOBLANCO (España)

Xavi Martín Muñoz

ESPARRAGOSA SERENA - ESPARRAGOSA DE LA SERENA (España)