Aspirantes

Creacións que triunfan!

Botaches un ollo aos deseños dos outros participantes? Son ben bonitos, verdade? Cumpre o teu soño e participa nesta competición polo coidado responsable da auga; tes ata o 20 de maio de 2022 para participar.

Atopa a túa creación:

 

Carolina Arce Magdalena

Purisima Concepcion - SANTANDER (España)

Alvaro Arce Magdalena

Purisima Concepcion - SANTANDER (España)

Moisés Vasquez Ricardo

Gimnasio Nuevo Milenio - SAHAGÚN (Colombia)

Qianning Dong

CEIP La Santa Cruz - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Rocio Sanchez Moya

Mª AUXILIADORA - BEJAR (España)

Imanol Ibarz Bean

San José de Calasanz - FRAGA (España)

Daniel Cano Gómez

Hernán Cortés - TALAVERA DE LA REINA (España)

victor sanches quiroga

FILIBERTO VILLALOBOS - SALAMANCA (España)

Bianca anyelina Laptes Robayo

Purísima Concepción calle alta - Santander (España)

Ana Rodríguez Ruiz

Divina Pastora - Cádiz (España)

Miguel García Ramírez

CEIP Ginés García Martínez - MAZARRÓN (España)

Diego Silvestre Padilla

Sant Roc d’ Alcoi - ALCOI (España)

Valeria Tomillo Perez

DION CASIO - MERIDA (España)

Begoña García Ramírez

C.E.I.P Ginés García Martínez - MAZARRÓN (España)

Thayron Perez Barragan

MARIA AUXILIADORA - SALAMANCA (España)

Emma Rojano Pérez

COL·LEGI SAGRADA FAMÍLIA - LLEIDA (España)

Leonor Da Costa Duarte

CEIP CERVANTES - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Sebastian Bula Ricardo

Liceo Sahagún cooperativo mixto - SAHAGÚN (Colombia)

Rubén Bautista Dapica

C.E.I.P Don Cristóbal López - TOLEDO (España)

Daniela Sevilla Morales

Maestro Juan Alcaide - VALDEPEÑAS (España)

ivan rodigez genaro

cumbres - maliaño (España)

Paola Garrido Rodriguez

Mª AUXILIADORA - BEJAR (España)

Andrea Rubio Arias

Ceip Lucero - VALDEPEÑAS (España)

Lourdes Mata Moreno

Colegio Divina Pastora - MARTOS (España)

Encina Fidalgo Morala

La Inmaculada Ponferrada - PONFERRADA (España)

Elia Medina Mora

JOAQUÍN TENA ARTIGAS - CASTUERA (España)

PABLO LEÓN GONZÁLEZ GARCÍA

Mª AUXILIADORA - BEJAR (España)

Lucia Moreno Gabarron

CEIP FLORENTINO BAYONA - MULA (España)

ciara Perez Barragan

MARIA AUXILIADORA - SALAMANCA (España)

Xavi Perramon Coronas

Ignasi Iglesias - TORDERA (España)