19º CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Aspirantes

Mira que planetas crearon outros participantes!

Neste espazo incluiremos o teu propio Planeta 2030 cando superes as tres fases do desafío. Anímate a participar; tes até o 22 de marzo de 2021, Día Mundial da Auga, para enviar o teu debuxo. Esta nova edición vén cargada de premios galácticos.

Escribe aquí o teu nome para ver o teu Planeta:

 

Jaime Vaquero García

FRANCISCO DE VITORIA - SALAMANCA (España)

Aitor Huertas Ortiz

Ceip Felix Grande - TOMELLOSO (España)

Laura López Gutiérrez

PURISIMA CONCEPCIÓN - Ávila (España)

Silvia Méndez Sarmiento

La Inmaculada - PONFERRADA (España)

AARÓN HERNÁNDEZ ORTEGA

CEIP FILIBERTO VILLALOBOS - GUIJUELO (España)

Vega Jimeno Gallo

SANTA Mª DEL NARANCO - OVIEDO (España)

Sara Fernández Rodríguez

MARISTA AUSEVA - OVIEDO (España)

MARTIN RODRIGUEZ FERRI

CEIP MARE DE DEU DEL CARME - CAÑADA (España)

claudia vico navarro

Padre Dehon - novelda (España)

MARTINA SAN JUAN ACEBES

NUESTRA SEÑORA DEL CARMEN - LA BAÑEZA (España)

Candela De Mingo Garcia

Félix Grande - TOMELLOSO (España)

jessica trenado tadeo

NUESTRA SEÑORA DE PIEDRAESCRITA - CAMPANARIO (España)

Sonia Yanira Ramos Almendarez

Colegi sant roc - Alcoy (España)

Sofia Gracia Vázquez

Hernan Cortes - TALAVERA DE LA REINA (España)

Javier de San Vicente Espinilla

Sagrado Corazón (Jesutinas) - SALAMANCA (España)

Marina Ginestar González

AGUSTÍN SERRANO DE HARO - JAÉN (España)

Unay Albertos Perna

Puntalarga - CANDELARIA (España)

Massiel Doximar Alcalá Zabaleta

CEIP Punta Larga - CANDELARIA (España)

Carla Martinez Silvestre

San Vicente de Paul - Alcoi (España)

Novales PIÑOL SALAZAR

SAGRADA FAMILIA - LLEIDA (España)

Lucas Quindós Pérez

La Inmaculada - PONFERRADA (España)

Eva Jose Martín Hernández

CEIP FILIBERTO VILLALOBOS - Guijuelo (España)

Gabriel Lozada George

Claudio Sánchez Albornoz - Ávila (España)

Valery Oti George

Claudio Sánchez albornoz - Ávila (España)

Gabriel Lozada George

Claudio Sánchez Albornoz - Ávila (España)

Alvaro Fernández Ramos

Santo Domingo de Guzmán - OVIEDO (España)

SIDI BOUHAMID ALJA

FRANCISCO DE VITORIA - SALAMANCA (España)

Iago De La Fuente Rodríguez

Colexio Ferroviario - MONFORTE DE LEMOS (España)

Esther Gracia Gil

CEIP San Ildefonso - TALAVERA DE LA REINA (España)

Marco Reguera López

C.P. Villafria de Otero - OVIEDO (España)