19º CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Aspirantes

Mira que planetas crearon outros participantes!

Neste espazo incluiremos o teu propio Planeta 2030 cando superes as tres fases do desafío. Anímate a participar; tes até o 22 de marzo de 2021, Día Mundial da Auga, para enviar o teu debuxo. Esta nova edición vén cargada de premios galácticos.

Escribe aquí o teu nome para ver o teu Planeta:

 

Mauro Vicente Perez

Catalina de Palacios - ESQUIVIAS (España)

Amelie Viader Palomera

Escola Pedralta - SANTA CRISTINA D´ARO (España)

Ichasagua Rodríguez Cabrera

C.E.I.P NUESTRA SEÑORA DE LA LUZ - Tenerife (España)

Rubio Dauset Sáez

ALDRIC - CASSÀ DE LA SELVA (España)

Agoney Rodríguez Cabrera

C.E.I.P NUESTRA SEÑORA DE LA LUZ - ARICO (España)

LAURA BUSTILLO MARTIN

VIRGEN DE GUADALUPE - BADAJOZ (España)

JESUS MONTES RODRIGUEZ

SALESIANOS SAN AGUSTÍN - LINARES (España)

Nicole Vilà Porras

ALDRIC - CASSÀ DE LA SELVA (España)

ivan andujar García Molina

claudio sanchez albornoz - Almansa (España)

Alicia Reyes Jimenez

San Juan Bautista (Tavera) - TOLEDO (España)

Vicent Llorens Vaño

CEIP EL ROMERAL - ALCOI (España)

CHANTAL PEREZ ARIAS

SOPEÑA - BADAJOZ (España)

Andrea Serrano Lorenzo

CEIP El Alba - YECLA (España)

Jimena Blázquez García

San Jose - Calamonte (España)

Villa Alegría (3º B)

SAN PEDRO DEL PINATAR (España)

Villa Alegría (3ºº A)

SAN PEDRO DEL PINATAR (España)

Miguel Zornoza Garcia Jover

Duque de Alba - Almansa (España)

Ainhara Cantero Rodríguez

VIRGEN DE GUADALUPE - BADAJOZ (España)

laura olivenza guisado

VIRGEN DE GUADALUPE - BADAJOZ (España)

Andrei Traian Ceuca Ceuca

MELCHOR CANO - TARANCÓN (España)

Maria Jesús ?odriguez Moreno

Nuestra señora de la paz - VILLARTA (España)

Mara Fernandez Candia

CEIP Alvaro Cunqueiro Mora - MONDOÑEDO (España)

andrea SALGADO RUBIO

VIRGEN DE GUADALUPE - BADAJOZ (España)

Marc Galvan Martinez

CEIP JOAQUIM ABRIL - SANT FOST DE CAMPSENTELLES (España)

Natalia Mendez Diestro

VIRGEN DE GUADALUPE - BADAJOZ (España)

ainara ruiz abad

ESCOLA VEDRUNA- SANT JOSEP - TORDERA (España)

Minerva Vinagre Rubio

C.P. San Jose - CALAMONTE (España)

Jenjkbdjke (3º A)

PUERTO LUMBRERAS (España)

Luis Geovanny Urgiles Bermejo

San José de Calazan - YECLA (España)