Aspirantes

Creacións que triunfan!

Botaches un ollo aos deseños dos outros participantes? Son ben bonitos, verdade? Cumpre o teu soño e participa nesta competición polo coidado responsable da auga; tes ata o 20 de maio de 2022 para participar.

Atopa a túa creación:

 

Laura Femenia Ivars

C.E.I.P. La Xara - DENIA (España)

Lara Blazquez Ruiz

Compañía de Maria. - TALAVERA DE LA REINA (España)

Maria lavinia cristea

c. i .p. samfrancisco - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Ona Mateos Lopez

Escola Ignasi iglesias - TORDERA (España)

Clara Ramos Porto

Colegio Inglés de Asturias - Asturias (España)

Wesley Paul Rhenals Pelaez

Gimnasio Valle Del Sinú - CERETÉ (Colombia)

Sebastián Elías Martínez Banquett

Gimnasio Valle del sinu - CERETÉ (Colombia)

Gabriel Flores Antequera

Romero peña - SOLANA, LA (España)

Valerie Gallo Avila

Gimnasio Valle del sinu - CERETÉ (Colombia)

David Guerrero Aguilar

CEIP EL HUMILLADERO - SOLANA, LA (España)

Germán Torrecilla García

Virgen de la Candelaria - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Jesús Ortega Gonzalez

COL·LEGI SAGRADA FAMÍLIA - LLEIDA (España)

Lucia Caño Cardenas

Divina Pastora - MARTOS (España)

lola schneir glanda

maria reina inmaculada - SANTANDER (España)

Matei Bordeianu Noia

CEIP José Arce Bodega - SANTANDER (España)

Andres Lopez Noriega

Gimnasio Valle del sinu - CERETÉ (Colombia)

Yaiza Fernández Torres

El humilladero - SOLANA, LA (España)

Violeta Parra Peral

La Santa Cruz - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

abel PICHACO gomez

federico mayo - JEREZ DE LA FRONTERA (España)

Celia Pinilla Sánchez

Compañía de María-Orden de Nuestra Señora - TALAVERA DE LA REINA (España)

lydia fernandez batista

VIRGEN DE MONTEMAYOR - MOGUER (España)

Edurne Arroyo Miguel

Pepino - CERVERA DE LOS MONTES (España)

José Alejandro Benavides Ramos

Santa cruz - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Ana Franco Barroso

DIVINA PASTORA - SANLÚCAR DE BARRAMEDA (España)

Marta Vicente Lorente

COOP SAN AGUSTIN - CALAHORRA (España)

Lorena lopez Salamanca

COL·LEGI SAGRADA FAMÍLIA - LLEIDA (España)

Pablo Abad Llopis

Salesianos San Vicente Ferrer - ALCOI (España)

Claudia Del Ojo Bazan

DIVINA PASTORA - SANLUCAR DE BARRAMEDA (España)

Estela Agudo Sobaler

San Agustín - Santander (España)

Claudia Rojo Contra

Cra la villa - PEÑAFIEL (España)