19º CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Aspirantes

Mira que planetas crearon outros participantes!

Neste espazo incluiremos o teu propio Planeta 2030 cando superes as tres fases do desafío. Anímate a participar; tes até o 22 de marzo de 2021, Día Mundial da Auga, para enviar o teu debuxo. Esta nova edición vén cargada de premios galácticos.

Escribe aquí o teu nome para ver o teu Planeta:

 

Lucas Portilla Garcia

SALESIANOS MARIA AUXILIADORA - SANTANDER (España)

Luis Miguel Martin Calvo

Escola santandreu de la barca - Terrassa (España)

López Miquel Mora Lopez

Lestonnac - LLEIDA (España)

patri tejedor lopez

cumbres - santander (España)

Mario Blanco Trelles

C.P JUAN RODRIGUEZ MUÑIZ - OVIEDO (España)

Iker Gómez Gutiérrez

CP BUENAVENTURA GONZALEZ - SANTA CRUZ DE BEZANA (España)

Iria Dominguez Feijoo

COLEGIO COMPAÑÍA DE MARIA - VIGO (España)

Elisei David David

C.E.I.P José Ortega Valderrama - PRADEJÓN (España)

Sebastian Perez ortegon

San agustinos - La Rioja (España)

Bilal Rifi Harrachi

Escola sant andreu de la barca - SANT ANDREU DE LA BARCA (España)

Sole Garcia Tejedor

cumbres - santander (España)

Blai Franco Monforte

Lestonnac - Lleida [25005] (España)

Jan Torres Gonzalez

Institut escola el Bruel ampuriabr ava - Ampuriabrava (España)

Júlia Zamorano Ballespi

Col·legi lestonnac Lleida - LLEIDA (España)

FRANCISCO LEON PEREZ

C.E.I. VILLA ALEGRIA - SAN PEDRO DEL PINATAR (España)

MARTINA GUTIERREZ PEREZ

LA MILAGROSA - CALAHORRA (España)

Caridad López Demicheli

ULL DE VENT - LA BISBAL DEL PENEDÈS (España)

María José Moreno Gil

CDP Nuestra Señora del Carmen - La Palma del Condado (España)

Jan Torres González

Institut escola el Bruel ampuriabr ava - Ampuriabrava (España)

MARIA RUIZ MORENO

NUESTRA SEÑORA DE LOS DOLORES - VALDEPEÑAS (España)

Jimena Delgado Uralde

COLEGIO SANTA TERESA - CALAHORRA (España)

YUCHEN ZHANG Zhang

Institut Escola el Bruel Empuriabrava - EMPURIABRAVA (España)

joshua fernandez velasquez

los grupos - MORÓN DE LA FRONTERA (España)

Nell Orhon Boring

Ceip Nuestra Señora De La Luz - TARIFA (España)

Aitana Martin Bernardo

CRA Maestro D. José Antonio Robles - ALLER (España)

Joel Palacin Marques

episcopal - LLEIDA (España)

Ana Izquierdo Caballero

ULL DE VENT - LA BISBAL DEL PENEDÈS (España)

María Bosch Máñez

Ceip Ausias March - ALBORAYA (España)

ANAS KHALLOUFI OUAYAD

ESCOLA PINYANA LLEIDA - LLEIDA (España)

Ariadna Marsal Lanao

col·legi episcopal - LLEIDA (España)