19º CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Aspirantes

Mira que planetas crearon outros participantes!

Neste espazo incluiremos o teu propio Planeta 2030 cando superes as tres fases do desafío. Anímate a participar; tes até o 22 de marzo de 2021, Día Mundial da Auga, para enviar o teu debuxo. Esta nova edición vén cargada de premios galácticos.

Escribe aquí o teu nome para ver o teu Planeta:

 

MARCELA ARANTXA CASTRO GONZALEZ

ESCOLA ELS ESTANYS - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

Celia Garcia Garcia

Escola els Estanys - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

Gerard Jurca Szabo

Escola Els Estanys - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

Mame Diara Gueye Ortiz

Els Estanys - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

beatriz torregrosa SELLES CALLEJA

jorge juan - Novelda (España)

Óscar Valcarcel Berenguer

jorge juan - NOVELDA (España)

Irene Montalban Gomez

C.I.I.P PRINCIPE FELIPE - CHIPIONA (España)

Aitor Rodríguez Porras

C.E.I.P Principe Felipe - Chipiona (España)

Sofia Izquierdo Botiz

Maestro Juan de Avila - PEDRO MUÑOZ (España)

Rodrigo García Martín

AMOR DE DIOS - SALAMANCA (España)

Raúl San Primo Recio

Jesuitinas - SALAMANCA (España)

Ruben Delgado Escobar

Gregorio Marañon - TOLEDO (España)

Racquel Valerio Vieira de Melo

CEIP FELIX RODRIGUEZ DE LA FUENTE - Salamanca (España)

Alejandro Larred Simarro

CEIP T.N.T. (Tomás Navarro Tomás) - RODA, LA (España)

Marco Carbajal Coedo

Valentín García Yebra - PONFERRADA (España)

Julia de la Fuente Abad

Sto.Domingo de Guzmán - OVIEDO (España)

EMMA ORTIZ RUBIO

MATERNIDAD - TOMELLOSO (España)

Irene Montalban Gomez

C. I. P. Príncipe felipe - Chipiona (España)

David Fernández Ramos

Santo Domingo de Guzmán - Salas (España)

Izan Serrano Santamarina

Espíritu Santo - PONFERRADA (España)

Salaheddin Bousakout Kabran

CP.SANTA CATALINA - ARANDA DE DUERO (España)

Romaysa Zerhouni Choukri

Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

Lola Rodríguez-Rubio Nieto

Pozo-Nuevo - Rota (España)

ÓSCAR Sánchez Martín

CEIP FILIBERTO VILLALOBOS - GUIJUELO (España)

Ivet Usas Serra

Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

Manuel Bermejo Díez

CEIP TORAL DE LOS VADOS - PONFERRADA (España)

Jamal Elhirech Kasmi

Santa catalina - Aranda de Duero (España)

María Inmaculada NAVARRO PERONA

CEIP MATERNIDAD - Tomelloso (España)

MARIONA CASALS SALA

ESCOLA EMILI TEIXIDOR - RODA DE TER (España)

Thais Muñoz Gómez

Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)