Aspirantes

Creacións que triunfan!

Botaches un ollo aos deseños dos outros participantes? Son ben bonitos, verdade? Cumpre o teu soño e participa nesta competición polo coidado responsable da auga; tes ata o 20 de maio de 2022 para participar.

Atopa a túa creación:

 

LUIS MIGUEL GALINDO GONZÁLEZ

Gimnasio valle del sinú - CERETÉ (Colombia)

Aya Mouhsine Zeroual

La Santa cruz - Caravaca de la cruz (España)

Valeria alonso Darias

CEIP San Antonio - PUERTO DE LA CRUZ (España)

Ana gabriela Cabrales Gonzalez

Gimnasio valle del sinu - CERETÉ (Colombia)

Mariana Padilla Wilches

Gimnasio Valle Del Sinú - CERETÉ (Colombia)

Jaime Guisández Garcia

PURISIMA CONCEPCIÓN - AVILA (España)

Luciana Velez Camargo

Gimnasio valle del sinu - CERETÉ (Colombia)

isabella rodriguez cadena

gimnacio valle del sinu - CERETÉ (Colombia)

Samara Velez Camargo

Gimnasio valle del sinj - CERETÉ (Colombia)

Juliana Beltran Noriega

Gimnasio Valle del sinu - CERETÉ (Colombia)

Fátima Anaya Alcántara

c.p.r Pablo Neruda - Estación de Cártama (España)

isabella cadena pulido

gimnacio valle del sinu - CERETÉ (Colombia)

Sonia Luz Lopez Riascos

Gimnasio valle del sinu - CERETÉ (Colombia)

Cecilia Riaño Cleofé

CIM Padre Antonio Soler - SAN LORENZO DE EL ESCORIAL (España)

Noa Vega Rodríguez

Divina Pastora - Sanlúcar (España)

Carolina Salcedo Sanz

CUMBRES - SANTANDER (España)

Óscar Blanco López

C.P BUENAVISTA I - OVIEDO (España)

Víctor Hernández Rodríguez

PURISIMA CONCEPCIÓN - AVILA (España)

Sharon Juliana Lopez Riascos

Gimnasio valle del sinu - CERETÉ (Colombia)

Sebastián Martínez Banquett

Gimnasio Valle del sinu - CERETÉ (Colombia)

Valeria Ponsoda Sánchez

José Arnauda - ALCOI (España)

Jimena Pascual Medina

SANTA Mª DEL NARANCO - OVIEDO (España)

marco garcia cotero

CALASANZ PP ESCOLAPIAS - SANTANDER (España)

Xavi Palau Almenara

COL·LEGI SAGRADA FAMÍLIA - LLEIDA (España)

Manuel Luengo Gutiérrez

FILIBERTO VILLALOBOS - SALAMANCA (España)

JOAN MARTIR CRUZ

ESCOLA VALL D´ARO - SANTA CRISTINA D´ARO (España)

Ángela Sordo Garcia

CEIP Marqués de Estella - SANTANDER (España)

Nayira Carrasco Candon

CEIP padre muriel - Benalup (España)

Sofía Martínez Martín

CEIP Marqués de Estella - SANTANDER (España)

María Matas Micó

GUADIANA - BADAJOZ (España)