19º CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Aspirantes

Mira que planetas crearon outros participantes!

Neste espazo incluiremos o teu propio Planeta 2030 cando superes as tres fases do desafío. Anímate a participar; tes até o 22 de marzo de 2021, Día Mundial da Auga, para enviar o teu debuxo. Esta nova edición vén cargada de premios galácticos.

Escribe aquí o teu nome para ver o teu Planeta:

 

Raquel Sánchez-Horneros Gómez

CEIP Conde de Orgaz - ORGAZ (España)

Jimena Barbazán García

San Ignacio - Oviedo (España)

ALVARO ALVAREZ LOPEZ

C.P SAN IGNACIO - OVIEDO (España)

jose manuel gil fontan

cervantes - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Pilar López Vaquero

Ntra Sra de la Consolación - VILLACAÑAS (España)

Jimena Ruiz Becerra

LA INMACULADA Y SAN JOSÉ DE LA MONTAÑA - RONDA (España)

PAULA NIETO PEREZ

COLEGIO SALESIANO SANTO DOMINGO SAVIO - LA PALMA DEL CONDADO (España)

Carla Díaz Carril

CEP DOCTOR FLEMING - VIGO (España)

Ulises Lanzoni Rosa

CC MARE DE DÉU DE LES NEUS - SANT JOSEP (EIVISSA) (España)

Carlos Lorca Ortega

Nuestra Señora de los Dolores - VALDEPEÑAS (España)

Matías Mayor Suárez

C.P SAN IGNACIO - OVIEDO (España)

Aitana Jiménez Espino

ceip sardina del norte - GÁLDAR (España)

HUGO MARTIN AGUADERO

SAGRADO CORAZÓN (JESUITINAS) - SALAMANCA (España)

ADRIANA MACHUCA CUARTAS

CEIP MANUEL CACICEDO - SANTANDER (España)

Mara Rueda Izaguirre

Atenea - Merida (España)

Cesc Piñol Jové

Escola Espiga - LLEIDA (España)

Sara Tudón Pérez

SANTA MARÍA MARIANISTAS - ALBORAYA (España)

Bruno Pérez Sanz

Ignasi iglesias - TORDERA (España)

Gerard Gonzalez Gonzalez

Sant Andreu de la Barca - SANT ANDREU DE LA BARCA (España)

Jordi Ruiz Gutierrez

ULL DE VENT - LA BISBAL DEL PENEDÈS (España)

PABLO ROBLA IBAÑEZ

C.P SAN IGNACIO - OVIEDO (España)

Alicia De la Paz Martinez

Compañia de maria - Talavera de la reina (España)

Mailys Diana Royero Arias

CEIP Antonio Padrón - GÁLDAR (España)

Nico Fraile Vieyto

C.E.I.P Catalina de Palacios - Esquivias (España)

Kilian Salgado García

Ceip sa bodega - Ibiza (España)

Antonio Ortiz Díaz

Santa Maria Assumpta - BADAJOZ (España)

Nerea Pérez Pérez

CEIP San Antonio - Puerto de la Cruz (España)

LEIRE Jiménez Espino

ceip sardina del norte - GÁLDAR (España)

HUGO PEDRAZA DÍAZ

LA INMACULADA Y SAN JOSÉ DE LA MONTAÑA - RONDA (España)

Letizia Hernández Jiménez

Cervantes - Ávila (España)