19º CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Aspirantes

Mira que planetas crearon outros participantes!

Neste espazo incluiremos o teu propio Planeta 2030 cando superes as tres fases do desafío. Anímate a participar; tes até o 22 de marzo de 2021, Día Mundial da Auga, para enviar o teu debuxo. Esta nova edición vén cargada de premios galácticos.

Escribe aquí o teu nome para ver o teu Planeta:

 

David Muñoz salado

El colegio niño jesús - Chiclana (España)

Claudia Jiménez Parra

CEIP ARTURO DUPERIER - AVILA (España)

Carolina Alhambra López

CEIP. Federico Romero - Solana, La (España)

Patricio Morales Solana

Santo Tomas da Aquino la Milagrosa - TOMELLOSO (España)

Mencia Alvarez Garcia

SANTA TERESA - BADAJOZ (España)

Valeria Valtuille González

Nuestra Señora Del Carmen - BAÑEZA, LA (España)

Paperán Ordoñez Paperan

CEIP PUIG DE LES CADIRETES - LLAGOSTERA (España)

MARIO ALONSO MARTIN

CEIP ARTURO DUPERIER - AVILA (España)

Giorgia Bossi Serra

CEIP PUIG DE LES CADIRETES - LLAGOSTERA (España)

Martina Valenti Llach

CEIP PUIG DE LES CADIRETES - LLAGOSTERA (España)

Laia Ramos Comas

CEIP PUIG DE LES CADIRETES - LLAGOSTERA (España)

Claudia Campos Rosales

CEIP PUIG DE LES CADIRETES - LLAGOSTERA (España)

Cora Vilanova Romo

CEIP PUIG DE LES CADIRETES - LLAGOSTERA (España)

Vera Martínez Tortosa Martínez Tortosa

Juan esteve Muñoz - ALBAL (España)

Jesús León Herce

CEIP AURELIO PRUDENCIO - CALAHORRA (España)

Carla Rodríguez García

C. E. I. P Ilarcuris - Illescas (España)

Clara Martín Sánchez

Sagrado Corazón Hijas de Jesús - Jesuitinas - SALAMANCA (España)

Cinta ramirez calzada

san juan bautista - San juan del puerto (España)

Ainara Puig Perez

Ausias March - Els Poblets..... Alicante (España)

Elsa Ezquerro Ezquerro

C.E.I.P José Ortega Valderrama - PRADEJÓN (España)

Sara Valentina Valencia Gutierrez

Nuestra señora del Carmen - BAÑEZA, LA (España)

Alba Buch Alonso

San antonio - PONFERRADA (España)

Virginia Martín Martín

CEIP ARTURO DUPERIER - AVILA (España)

Mateo Hidalgo Suárez

C.P GESTA II - OVIEDO (España)

Mar Casasola Guerrero

CEIP Santiago - LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (España)

Angela Robledo Hernandez

Nuestra Señora del Prado - TALAVERA DE LA REINA (España)

LUCAS GARCIA CABILLA

SANTO DOMINGO DE GUZMAN - OVIEDO (España)

Nerea Rodríguez Rodríguez

La Presentación de Nuestra Señora - GUADIX (España)

Helena Sevilla Garrido

La Presentación de Nuestra Señora - GUADIX (España)

Victoria Serrano Soriano

La Presentación de Nuestra Señora - GUADIX (España)