Aspirantes

Creacións que triunfan!

Botaches un ollo aos deseños dos outros participantes? Son ben bonitos, verdade? Cumpre o teu soño e participa nesta competición polo coidado responsable da auga; tes ata o 20 de maio de 2022 para participar.

Atopa a túa creación:

 

Carlos Sala Giraldo

Santa Ana y San Jose de la montaña - ALBAL (España)

xacobe FERNANDEZ vaamonde

ceip lope de vega vigo - vigo (España)

Ángel Lavado Valiente

SANTA EULALIA MM. ESCOLAPÌAS - MERIDA (España)

Marcos Ausín Rubio

GUADIANA - BADAJOZ (España)

Sergio Castro Barrientos

CEIP FILIBERTO VILLALOBOS - GUIJUELO (España)

Adrián Ancela Gómez

LA SALLE SAN FRANCISCO - SANLÚCAR DE BARRAMEDA (España)

Alejandro Alonso Wielebinski

COLEGIO SANTA ANA - AVILA (España)

Celia Vegue Martínez

CEIP SANTA MARÍA MAGDALENA - VILLAMUELAS - VILLAMUELAS (España)

Andreas David But Macovaz

Maestro Juan de Avila - PEDRO MUÑOZ (España)

Iker Martín Hernandez

CEIP FILIBERTO VILLALOBOS - GUIJUELO (España)

Mar Gelabertô Domingo

Escola vall daro - PLATJA D´ARO (España)

Mariam Ruiz Ortiz

Compañia de María - Talavera de la Reina (España)

Daniel Salcedo Delgado

CEIP. EL HUMILLADERO - La Solana (España)

Alejandro Tricio Gonzalez

CEIP AURELIO PRUDENCIO - CALAHORRA (España)

MACARENA RODRIGUEZ GALVIN

C.P.E.I. EL MAYORAZGO - CHICLANA DE LA FRONTERA (España)

Alberto Boronat Cortes

Sagrado corazón Esclavas Alcoy - ALCOI (España)

Celia López Pérez

Ceip La Santa Cruz - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Ana Ruiz Ferrer

La santa cruz - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Daniel Almagro Eiriz

CEIP FUENTE DE LA SALUD - SANTANDER (España)

Ana Collantes Ortiz

C.E.I.P Marques de Estella - SANTANDER (España)

Abril Sirvent Barberà

COL·LEGI SAGRADA FAMÍLIA - LLEIDA (España)

Luis Serrate Romero

DIVINA PASTORA - SANLÚCAR DE BARRAMEDA (España)

Miguel Olivera Sauceda

FEDERICO GARCIA LORCA - MERIDA (España)

Fernando Quiroga Pérez

Colegio Ferroviaro - MONFORTE DE LEMOS (España)

David Gutiérrez Cel-Mare

Divina pastora - Toledo (España)

SAMUEL MATHIAS RIVERA ALARCON

GIMVASINU - CERETÉ (Colombia)

Sergio Casarrubia Martinez

Gimnasio valle del sinù - CERETÉ (Colombia)

Ivanovic Crespo Mercado

Gimnasio Valle del Sinú - CERETÉ (Colombia)

Diego Andres Durango Gambin

Gimvasinu - CERETÉ (Colombia)

Xavier Elías Guerrero Pico

Gimnasio Valle del sinú - CERETÉ (Colombia)