19º CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Aspirantes

Mira que planetas crearon outros participantes!

Neste espazo incluiremos o teu propio Planeta 2030 cando superes as tres fases do desafío. Anímate a participar; tes até o 22 de marzo de 2021, Día Mundial da Auga, para enviar o teu debuxo. Esta nova edición vén cargada de premios galácticos.

Escribe aquí o teu nome para ver o teu Planeta:

 

Irene Hinojosa Vega

LA MATA - Cártama (España)

Alicia Adriaque Meléndez

CEIP Huerta Fava - LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (España)

Andres Alvarez Gonzalez

Juan pablo segundo san pedro - LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (España)

Leonor Da Costa Duarte

CEIP CERVANTES - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Lidia Zayas Vega

LA MATA - Cártama (España)

Aitor Navarro López

Basilio saez - Caravaca (España)

Alejandro Palomo Aguado

Catalina de Palacios - ESQUIVIAS (España)

Daniela García Sierra

Colegio San Rafael - VILLAVICIOSA (España)

Isabel Rodríguez Rubio

CEIP Basilio Saez - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Paula Alcázar Naranjo

Fernando III El Santo - Bolaños de Calatrava (España)

aitana martínez fernández

cervantes - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

gisala gomez diaz

juanpablo segundo sanoedro - LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (España)

Ainhoa Gómez Torres

LA MATA - CÁRTAMA (España)

Jose Amorós Sellers

Jesús Navarro - NOVELDA (España)

Maria Pascua Serrano

Sagrado corazón Jesuitinas - SALAMANCA (España)

María Solar Sainz

C.P Dolores Medio - OVIEDO (España)

Ana Fernandez Gimenez

basilio saez - caravaca de la cruz (España)

Yara Huerta García

C.P MALIAYO - VILLAVICIOSA (España)

Javier Chavarría Serrano

COLEGIO SAGRADO CORAZÓN, JESUITINAS. - SALAMANCA (España)

Ana Galán Marín

C.E.I.P. Niño Jesús - CHICLANA DE LA FRONTERA (España)

Sandra Camacho Morales

Nuestra Señora Del Valle - SANTA CRUZ DE MUDELA (España)

Alexis Daniel Chilig Inaquiza

Colegio Público Basilio Sáez - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Aitana Martinez Esteban

Ceip Jesus Navarro Jover - NOVELDA (España)

Mª del Mar Bautista Molina

SAN ILDEFONSO - ALMERÍA (España)

Héctor Serna Rodríguez

San José - Reinosa (España)

Alejandro Merino Franco

Colegio La Inmaculada - PONFERRADA (España)

Alexander Cayon Albano

Colegio San Jose NIño Jesus - REINOSA (España)

Lucas González Oceja

C.E.I.P. Buenaventura González - Santa Cruz de Bezana (España)

Roberto Sanchez Soriano

PEDRO DE VALDIVIA - CASTUERA (España)

Lorien Carrasco Torres

JUAN DE LA ROSA - RONDA (España)