Aspirantes

Creacións que triunfan!

Botaches un ollo aos deseños dos outros participantes? Son ben bonitos, verdade? Cumpre o teu soño e participa nesta competición polo coidado responsable da auga; tes ata o 20 de maio de 2022 para participar.

Atopa a túa creación:

 

Macarena Galdón Rodríguez

DIVINA PASTORA - SANLÚCAR DE BARRAMEDA (España)

Ana González Acero

CEIP Márques de Estella - SANTANDER (España)

Romaissa Katbi Bregthan

ESCOLA ANTÒNIA SIMÓ I ARNÓ - ALMACELLES (España)

Iserae Katbi Bregthan

ESCOLA ANTÒNIA SIMÓ I ARNÓ - ALMACELLES (España)

Adrián Píriz Corbacho

C.R.A. LA RAYA - SAN FRANCISCO DE OLIVENZA (España)

Valentina Rodríguez Alguijo

C.R.A. LA RAYA - SAN FRANCISCO DE OLIVENZA (España)

krischell Patiño martinez

salesianos san visente ferrer - alcoy (España)

Mara Ruiz Gutierrez

Purisíma Concepción - Santander (España)

COLEGIO LA ALEGRIA (4º ciencias)

SAN ANTERO (Colombia)

Arturo Santana Pagador

Profesor Carlos Socas Muñoz - INGENIO (España)

Noelia Naranjo Domínguez

CEIP Elio Antonio de Nebrija - Villamartín (España)

Thais Muñoz Gómez

Vall d´Aro - Castell-Platja d´Aro (España)

Ivet Usas Serra

Vall d´Aro - Castell-Platja d´Aro (España)

Helena Hernández García

SANTA ISABEL - ALBA DE TORMES (España)

Alexander Velazquez Santana

Profesor carlos socas muñoz - INGENIO (España)

abraham zarante martinez

gimnasio mixto carrusel de la alegría - SAHAGÚN (Colombia)

Martí Samá Ballarín

San José de Calasanz - FRAGA (España)

JOEL ORIHUELA GARCIA

CEIP SA JOVERIA - EIVISSA (España)

Erick Chafla Robalino

Elians british school - La Nucía (España)

Izan Peña Naharro

Maestro Juan Acaide - Valdepeñas (España)

Zaira Martínez Hidalgo

Purísima Concepción - SANTANDER (España)

Lucía Sánchez Plaza

C.E.I.P Virgen de Loreto - ALMERÍA (España)

Valeria Angulo Garcia

Victor de la Serna y Espina - Ubrique (España)

M Carmen Gil Romero

DIVINA PASTORA - SANLÚCAR DE BARRAMEDA (España)

Sara Abad González

lorenzo medina - VALDEPEÑAS (España)

Mariona Gálvez Vieites

COL·LEGI SAGRADA FAMÍLIA - LLEIDA (España)

naiara sanchez villacampa

gregorio - TOLEDO (España)

Daniela Rodríguez Martín

Cra Ribera del Guadyerbas - MEJORADA (España)

Alonso Abad González

lorenzo medina - VALDEPEÑAS (España)