XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

Javier García Calderón


NUESTRA SEÑORA DEL CARMEN - LA BAÑEZA (España)

Jaime Marcos Santos Gómez


Salesianos - LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (España)

Claudia Alonso Hernandez


CEIP Francisca Santos Melián - TEGUESTE (España)

maria del acarmen infante aguilar


espiritu santo - BAENA (España)

bianca maria toporau


esclavas-scj-alcoi - ALCOI (España)

FÉLIX VIDAL MONDELO


LA INMACULADA - PONFERRADA (España)

Borja Navarro Sala


San Jose de Cluny - Novelda (España)

GUIRAO BERNAL MARTINEZ


NUESTRA SEÑORA DE LA CONSOLACIÓN - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Miguel Morales Pérez


Ceip Padre Manjón- BENAHADUX - ALMERÍA (España)

CARMEN ALFARO CAPELO


PEDRO ALONSO NIÑO - MOGUER (España)

ARIADNA VENEGAS DE LOS SANTOS


MARÍA AUXILIADORA - VALVERDE DEL CAMINO (España)

Raquel Pérez Pedraza


Nuestra señora de la consolacion - QUINTANAR DE LA ORDEN (España)

Alvaro CUBERO GIRON


SAN ANTONIO - Ponferrada (España)

Rocío Fernandez Cano


Esclavas - ALCOI (España)

Sofia Guisado Gallardo


NUESTRA SEÑORA DE PIEDRAESCRITA - CAMPANARIO (España)

Inés Mesurado Diéguez


MARÍA AUXILIADORA - VALVERDE DEL CAMINO (España)

Sofía Guijarro Vara


Virgen de la Caridad - ILLESCAS (España)

daniel triguero pulido


espiritu santo - baena (España)

martina palla rodriguez


peñalba - ponferrada (España)

Paloma Diz Valldecabres


San José de Cluny - NOVELDA (España)

Eduardo Mellado Embarec


CRISTO DE LA MISERICORDIA - CHIPIONA (España)

MARÍA MORILLO SÁNCHEZ


NUESTRA SEÑORA DE PIEDRAESCRITA - CAMPANARIO (España)

Ariadna Torrijos Sevilla


Sagrado Corazon - SOLANA, LA (España)

Natalia goméz moya


Ruiz del Peral - GUADIX (España)

MARTINA CASQUERO LOPES


LA INMACULADA - PONFERRADA (España)

Maria del carmen Adán Heras


Nuestra señora de la consolación - QUINTANAR DE LA ORDEN (España)

Residencia escolar Valparaíso (3º 1)


BEAS DE SEGURA (España)

Amaya Sigcho. Vacacela


Juan Antonio López Alcaraz - PUERTO LUMBRERAS (España)

David Gonzales Molina


Espiritu Santo - BAENA (España)

San ROQUE (4º Primaria)


Callosa (España)