XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

Alma Carmen Cimbala Rotaru


Tomás Navarro Tomás - RODA, LA (España)

Iker Bueno Serrano


CEIP. Javier Paulino - SOLANA, LA (España)

AMANDA FONSECA ARAUJO


SALESIANOS SAN JUAN BOSCO - LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (España)

Diego Barroso Agüero


HERNAN CORTES - TALAVERA DE LA REINA (España)

Jorge Valera Sarralle


Santo Tomas la Milagrosa - TOMELLOSO (España)

Hajar Fathi Saadouni


Doña Crisanta - TOMELLOSO (España)

Ivan Teruel Gris


Juan Antonio López Alcaraz - PUERTO LUMBRERAS (España)

MIGUEL ÁNGEL MATEOS - APARICIO ALMARCHA


JAVIER PAULINO PÉREZ - SOLANA, LA (España)

jorge perez ordas


la inmaculada - PONFERRADA (España)

ruben barba correas


hernan cortes - TALAVERA DE LA REINA (España)

Antonio FERNANDEZ Garcia


NUESTRA SEÑORA DE PIEDRAESCRITA - CAMPANARIO (España)

ANAHIS GONZÁLEZ MARRERO


CEIP EL RÍO - ARICO (España)

Alberto Barroso Lorenzo


Ceip El Rio - ARICO (España)

Gabriel Perales Bravo


Santo Tomás de Aquino- La Milagrosa - TOMELLOSO (España)

Alejandro Martinez Martinez


Virgen de las viñas - TOMELLOSO (España)

Tayron Mancilla Guerrero


San Pablo || san pedro - LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (España)

Jimena Iniesta Moreno


Santo Tomas de Aquino la milagrosa - TOMELLOSO (España)

Cristian Navarro Larios


Colegio publico San Agustin - Albacete (España)

Alba Soriano Valcárcel


SANTO TOMAS DE AQUINO-LA MILAGROSA - TOMELLOSO (España)

Ramón Sampedro Gonzalez


Santo Tomas de Aquino La Milagrosa - TOMELLOSO (España)

Inmaculada León González


Santo Tomás de Aquino la milagrosa - TOMELLOSO (España)

Marcos Lopez Rivas


Santo Tomas de Aquino- La Milagrosa - TOMELLOSO (España)

Amalia Martín Morales


CEIP EL RÍO DE ARICO - ARICO (España)

María Rodríguez Grande


Santo Tomás-La Milagrosa - TOMELLOSO (España)

Juan Miguel Reina Jimenez


Ceip Cervantes - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

ALBA MARIA DIAZ GARCIA


JAN ANTONIO LOPEZ ALCARAZ - PUERTO LUMBRERAS (España)

ELENA TIRADO MARQUES


COLEGIO PUBLICO LUCERO - VALDEPEÑAS (España)

Diego Aldehuela Padilla


C.P.I Padre Manjón - Almería (España)

Basilia Maria MOLINA PEREZ


Espíritu Santo - BAENA (España)