XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

Hugo García Rodrigo


CRA LOS ARAPILES - ALDEATEJADA (España)

Sergio García Rodríguez


CEIP Alto Ebro - REINOSA (España)

Javier de Juan Granado


CPEIP NUESTRA SEÑORA DEL PRADO - TALAVERA DE LA REINA (España)

Hugo Gomez Sanchez


SANTA ISABEL - ALBA DE TORMES (España)

Antonio David gea agüera


c.e.i.p. Ruiz del Peral - GUADIX (España)

Jorge Gallardo Guerrero


CEIP Maternidad - TOMELLOSO (España)

Álex Delgado Fitor


Colegio sagrado corazón SCJ esclavas Alcoy - ALCOI (España)

Idaira Sanchez Rodriguez


C.E.I.P. Juan XXIII - ARCOS DE LA FRONTERA (España)

alberto garcia ruiz


ceip la santa cruz - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Nuria Bueno Parra


Ceip El Humilladero - SOLANA, LA (España)

yerai taipe montaner


esclavas scj alcoy - ALCOI (España)

claudia lundin cimadevila


CEIP INMACULADA - LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (España)

Alonso Lopez Bocharan


Jose María del la Fuente - Pozuelo de Calatrava (España)

Rocío Sánchez Rivera


SANTA EULALIA MM. ESCOLAPÌAS - MERIDA (España)

Inés Arrayás Muñoz


MARÍA AUXILIADORA - VALVERDE DEL CAMINO (España)

Alicia Estevez Chabarcheska


Ceip el rio - El rio (España)

Irene Jiménez Mateos-Aparicio


C.P.I. Javier Paulino Pérez - SOLANA, LA (España)

Hugo Blasco Peñalver


Esclavas - ALCOI (España)

EVA PÉREZ CAMPS


COLEGIO ESCLAVAS SCJ-ALCOY - ALCOI (España)

Víctor Ortega Jurado


Espíritu Santo - BAENA (España)

Mabel Arias Fuentes


NUESTRA SEÑORA DE LA CAPILLA - JAÉN (España)

Rafaela Jurado Naranjo


SANTA ISABEL - ALBA DE TORMES (España)

Lucía Martínez Matías


MENÉNDEZ Y PELAYO - VALVERDE DEL CAMINO (España)

Sergio Gonzalez Gil


C.E.I.P El Mayorazgo - CHICLANA DE LA FRONTERA (España)

Claudia Jiménez Sánchez


Santo Tomas de Aquino- La Milagrosa - TOMELLOSO (España)

Toñi Revuelto Arrebola


divino maestro - JAÉN (España)

Jairo Herrera Armida


INMACULADA - LA LÍNEA (España)

beatriz zamora prada


tomas navarro tomas - RODA, LA (España)

Noelia Jiménez Mateos-Aparicio


C.P.I. Javier Paulino Pérez - SOLANA, LA (España)

Carla Rosales Dura


Inmaculada - LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (España)