XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

Luis Carrasco Mateos


Francisco de Vitoria - Santa Marta de Tormes (España)

irene galindo galindo


Jose Maria de la Fuente - pozuelo de calatrava (España)

Eva Carvajal Jiménez


CEIP PADRE MANJÓN - Salamanca (España)

Pablo Cutilla De Leon -Sotelo


Pozo Nuevo - ROTA (España)

Sergio García Martín


SANTA ISABEL - ALBA DE TORMES (España)

Sara Aoulad Sidi Mhend


Lorenzo Medina - VALDEPEÑAS (España)

Adrián trillo Gonzalez


Colegio Divino Maestro - JAÉN (España)

Marcos Saiz López


Alto Ebro de Reinosa - CAMPOO DE YUSO (España)

María Adoración CENTURIÓN MORENO


C. P. Félix Grande - Tomelloso (España)

GISELA DE ALBA DE GOMAR


NUESTRA SEÑORA DE LOS REMEDIOS - CHICLANA DE LA FRONTERA (España)

Iker Hernandez Rodiguez


Cp El Greco - ILLESCAS (España)

IVÁN MARC RUIZ


SAN FELIPE - LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (España)

Irene Sánchez Martínez


Fernando de Rojas - TALAVERA DE LA REINA (España)

Izan Pérez-Castrillón Doce


Nuestra Señora de los Remedios - CHICLANA DE LA FRONTERA (España)

Abril nicole Di Campli Di Campli


Vicente Espinel - RONDA (España)

Ramon Aquino Pacheco


Vicente Espinel - Ronda (España)

JUAN MIGUEL López Rueda


Divino Maestro - JAÉN (España)

Samuel Levi Guzman Millich


CEIP Padre Manjon - Benahadux (España)

Marco Antonio Calvillo García


Colegio Público Lorenzo Medina - VALDEPEÑAS (España)

Juan manuel De gouveia Marrero


Lorenzo Medina - Valdepeñas (España)

Juan Carlos Francés Juan


Esclavas de Maria - Almansa (España)

Flora Ríos Izquierdo


CEIP LORENZO MEDINA - VALDEPEÑAS (España)

ADRIAN LOPEZ GARCIA


CEIP ALTO EBRO - REINOSA (España)

Ruth Solé Castro


LA INMACULADA - POZOBLANCO (España)

Macarena García Sánchez


Cooperativa santa eulalia - MERIDA (España)

Sofia Olmo Rodriguez


GUADALIMAR - JAÉN (España)

Nicolas Olmo Rodriguez


ALTOCASTILLO - JAÉN (España)

Nicolás Robles Navarro


Villa Alegría - SAN PEDRO DEL PINATAR (España)

David Florin Dima Dima


San Agustín - CASAS-IBÁÑEZ (España)

Jesús Llamas Serrano


Infanta leonor - MAZARRÓN (España)