XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

YAYZA SANCHEZ HIDALGO


Las esperanzas - SAN PEDRO DEL PINATAR (España)

CLARA MONGE HERAS


TRAJANO - MERIDA (España)

Carmen Honrubia Navarro


Ildefonso Navarro - VILLAMALEA (España)

Javier Barbero Martinez


Tomas Navarro tomas - La Roda (España)

Asiya Louchachha Medhi


Las Esperanzas - San Pedrodel Pinatar (España)

amin belakdhar belakdhar


CEIP LAS ESPERANZAS - SAN PEDRO DEL PINATAR (España)

JOSE MARIA ALMANSA GOMEZ


CPR AZAHAR - ALBOLODUY (España)

Javier Barbero Martinez


Tomas Navarro tomas - La Roda (España)

Ricardo De la Santa Jiménez


Santo Tomas Aquino La Milagrosa - TOMELLOSO (España)

Juan Martín Fernández


MIGUEL DE CERVANTES - RONDA (España)

Lucia Alba Cortejosa


Francisco Giner de los Rios - BARBATE (España)

Sergio Cano Alvarado


Vall Palau - SANT ANDREU DE LA BARCA (España)

SEYDOU Kanté Paredes


NUESTRA SEÑORA DEL CASTAÑAR - BEJAR (España)

DANIELA ARJONA RODRIGUEZ


CEIP REYES DE ESPAÑA - LORA DEL RIO (España)

María Nuñez Romero


Colegio Público El Mayorazgo - CHICLANA DE LA FRONTERA (España)

Aisha Kanté Paredes


NUESTRA SEÑORA DEL CASTAÑAR - BEJAR (España)

Daniella Saus Hernández


Esclavas de Maria - ALMANSA (España)

ISONA DOMENECH LOPEZ


LES VESSANES - DENIA (España)

Jorge Motilla Herrero


CEIP Ildefonso Navarro - villamalea (España)

Lucas Calatayud Serrano


Maristas Virgen de la capilla - JAÉN (España)

JOSE ANTONIO SEÑO ARIAS


LA INMACULADA - MORÓN DE LA FRONTERA (España)

ELISA GARCIA FERNANDEZ


SANTO DOMINGO SABIO (SALESIANOS) - LA PALMA DEL CONDADO (España)

Daniela Lopez Perez


C.E.I.P Fco Giner de los Ríos - BARBATE (España)

CARLA RODRIGUEZ MARTINEZ


LAS ESPERANZAS - SAN PEDRO DEL PINATAR (España)

Marta Blanco Amado


C.E.I.P MARISMAS DEL TINTO - San Juan del Puerto (España)

Raúl Acosta Mesonero


COLEGIO SAN AGUSTIN - SALAMANCA (España)

Mateo Garcia DE LA IGLESIA


ANTONIO MACHADO - SALAMANCA (España)

lucia alba cortejosa


Francisco giner de los rios - BARBATE (España)

FARAH KHARBACH CHAHI


CEIP LAS ESPERANZAS - SAN PEDRO DEL PINATAR (España)

Marco Garcia DE LA IGLESIA


ANTONIO MACHADO - SALAMANCA (España)