XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

Nidia García Díaz


CP CASTILLO GAUZÓN - CASTRILLÓN (España)

Carla Fernàndez Grijalvo


CP CASTILLO GAUZÓN - CASTRILLÓN (España)

Fabio Carrión Caballero


ILDEFONSO NAVARRO - VILLAMALEA (España)

Malena San Juan Adan


COLEGIO SANTA TERESA - CALAHORRA (España)

jose francisco pelaez Bódalo


Jacinto guerrero - LAGARTERA (España)

Diana Redondo Lara


STO.Tomas de Aquino -La Milagrosa - TOMELLOSO (España)

RAQUEL GAGO RODRIGUEZ


FRANCISCO DE VITORIA - SALAMANCA (España)

pablo MONTIEL BLANQUER


CARMELITAS LA PRESENTACION ALCOY - ALCOI (España)

Héctor García Herrera


SANTA ISABEL - ALBA DE TORMES (España)

Raúl Jiménez González


San Pedro Bautista - AVILA (España)

José Maria Almansa Gómez


cpr Azahara - alboloduy (España)

CARLA LOPEZ CAMPOS


SANTO TOMAS DE AQUINO LA MILAGROSA - TOMELLOSO (España)

VIOLETA ALONSO RODRIGO


FRANCISCO DE VITORIA - SALAMANCA (España)

Alejandro Mera Galvan


Francisco Giner de los rios - BARBATE (España)

Satenik Hovhannisyan Babayan


LA ESTACIÓN - ARNEDO (España)

laura lopez alvarez


Cervantes - caravaca de la cruz (España)

Jose Perez Robles


CEIP Virgen de la Candelaria - Barranda (España)

Barbara Ainhoa Santana BRAVO


LES VESSANES - DENIA (España)

Erika Galvan Cana


Francisco Giner de los Rios - BARBATE (España)

Hugo García Ocaña


Santo Tomás De Aquino La Milagrosa - Tomelloso (España)

Camila Losz Senatore


CEIP Les Vessanes - Denia (España)

daniele andrea niculae


indefonso navaro - VILLAMALEA (España)

CARMEN BLÁZQUEZ PALOMINO


NUESTRA SEÑORA DE PIEDRAESCRITA - CAMPANARIO (España)

Antonio Jimenez Conejo


CPI Francisco Jiner de los Ríos - Barbate (España)

Samuel Carrillo Perez


Mas Palomas - SAN PEDRO DEL PINATAR (España)

Lucia Perona Garcia


Santo Tomás de aquino - TOMELLOSO (España)

Paula Rubio perez


Horta major - Alcoy (España)

Claudia Fornieles Sierra


Adelantado Pedro de Mendoza - GUADIX (España)

Aurora Riera Casado


CEIP LES VESSANES - DENIA (España)

EMMA VILAR ROMERO


LA SALLE - ALCOI (España)