XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

Raquel Arroyo Herráez


CEIP Blas Tello - NAVALCÁN (España)

Carlota Rodríguez Puertas


DIVINO MAESTRO SALAMANCA - SALAMANCA (España)

amina chetbi kioudj


LA ESTACIÓN - ARNEDO (España)

miguel diaz fernande


COLEGIO JOSE GARCÍA FERNÁNDEZ - VALDES (España)

nekane redruello fernández


COLEGIO JOSE GARCÍA FERNÁNDEZ - VALDES (España)

paula costales fernandez


COLEGIO JOSE GARCÍA FERNÁNDEZ - VALDES (España)

eric riesgo rodríguez


COLEGIO JOSE GARCÍA FERNÁNDEZ - Valdes (España)

Javier Valero Picazo


Eduardo Sanchiz - Tarazona De La Mancha (España)

Maria Valero Picazo


Eduardo Sanchiz - Tarazona De La Mancha (España)

Daniela Garrandes Jimenez


COLEGIO JOSE GARCÍA FERNÁNDEZ - VALDES (España)

Megan Vivas Escudero


CEIP SANTA TERESA - SALAMANCA (España)

Laura María Murariu Murariu


Lope de Vega - TALAVERA DE LA REINA (España)

Marian Areste Torres


Ceip Urbanitzacions - LLUCMAJOR (España)

Mauro Tronco Lara


MARIA Luisa Cañas - PEDRO MUÑOZ (España)

Daniela Vazquez Portela


C.BLASTELLO - NAVALCÁN (España)

Guillermo Moreno Romero


Santa María de la capilla - Jaén (España)

Lorena Carnicero Sanchez


Maria luisa cañas - PEDRO MUÑOZ (España)

Alejandro Hernanz Sanz


C.E.I.P. blas tello - NAVALCÁN (España)

Angelica Gonzalez Villalgordo


María Luisa cañas - Pedro Muñoz (España)

SANTO TOMÁS (3ºº 3º)


JAÉN (España)

antonio rodriguez Sanchez


Maria Luisa Cañas - PEDRO MUÑOZ (España)

DANIELA RINCÓN LIMONES


MARÍA AUXILIADORA - MORÓN DE LA FRONTERA (España)

Ona Vellvehí Rendu


ESCOLA VALL D´ARO - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

áfrica herrera martínez


ESCOLA VALL D´ARO - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

GIL AVIÑÓ ROVIRA


VALL D´ARO - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

KEVIN LEO TORRES


San vicente de Paul - ALCOI (España)

Lucia Marquez Perona


CEIP Maternidad - TOMELLOSO (España)

EDUARDO escalante ballester


LA INMACULADA - MORÓN DE LA FRONTERA (España)

Morgana AJRAM VEGA


LESTONNAC - LLEIDA (España)

Marcos Rodríguez Pastor


Alfonso X el sabio - ARCOS DE LA FRONTERA (España)