XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

Diego Pappalardo Cerdá


Esclavas del Sagrado Corazón de Jesús - ALCOI (España)

María González Herráez


CALASANZ - SALAMANCA (España)

Lucas Sánchez Sánchez


C.E.I.P Santo Tomás - AVILA (España)

Alex Quirante gost


Ruiz amado - CASTELLÓ D´EMPURIES- (España)

aitor mayoral yuste


mª luisa cañas - PEDRO MUÑOZ (España)

javi canel sanchez


COLEGIO JOSE GARCÍA FERNÁNDEZ - VALDES (España)

adrián mancebo jimenez


santo tomás - AVILA (España)

Pau Vilaplana Fernández


San vicente de Paul - ALCOI (España)

ariana hernandez sanchez


FRANCISCO DE VITORIA - SALAMANCA (España)

HUGO GABAO DURÁN


CEIP PEDRO VILALLONGA CÁNOVAS - SAN VICENTE DE ALCÁNTARA (España)

IKER SOLA TREMIÑO


VIRGEN DE LA SALUD - HONDÓN DE LOS FRAILES (España)

Sofia Ruiz Cidfuentes


San Agustín - VALDEPEÑAS (España)

luna guerrero velasco


inmaculada - LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (España)

amanda lopez Aladro


COLEGIO JOSE GARCÍA FERNÁNDEZ - Luarca (Portugal)

mateo gomez MARTIN FERNANDEZ


PURISIMA CONCEPCIÓN - AVILA (España)

Bruno Cholbi Cruañes


COL·LEGI SAGRADA FAMÍLIA - LLEIDA (España)

vera guerrero velasco


buenos aires - LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (España)

paola BARBA garcia


san pedro apostol - SAN PEDRO DEL PINATAR (España)

ELENA PUERTA ORIO


ANTONIO DELGADO CALVETE - ARNEDO (España)

Vega Álvarez López


COMUNEROS DE CASTILLA - AVILA (España)

Yeray Vadillo Hosta


SAN LUIS - MERIDA (España)

luna guerrero velasco


inmaculada - LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (España)

pilar tejedor perez-sevilla


ANTONIO DELGADO CALVETE - ARNEDO (España)

Lorena Romero Ruiz


COL·LEGI SAGRADA FAMÍLIA - LLEIDA (España)

yaiza montes sanchez


Hernan Cortes - TALAVERA DE LA REINA (España)

Alba Pereira Dominguez


Pedro simón Abril - La Línea de la Concepción (España)

Samuel López Sánchez


Hernán Cortés - TALAVERA DE LA REINA (España)

Violeta Yeste Molero


Adelantado Pedro de Mendoza - GUADIX (España)

María Elices Castillejo


PURISIMA CONCEPCIÓN - AVILA (España)

Juan Enrique López Pratto


PURISIMA CONCEPCIÓN - AVILA (España)