XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

Alba Fernández Díez


C.E.I.P. Virgen de la Vega - SALAMANCA (España)

Lidia Castillo Ruiz


Lestonnac - LLEIDA (España)

Guille Mitjavila Domenech


RIU SEGRE - LLEIDA (España)

Juan olivares Muñoz


CEIP JUAN JAEN - SALAMANCA (España)

Carla Santos santiago


nuestra señora del castellar - VILLARRUBIA DE SANTIAGO (España)

Ana Estrada Andrade


CEIP santa teresa - Salamanca (España)

Brahim Konate Triguero


C.E.I.P Hernan Cortes - Talavera de la reina (España)

Pablo Olmedo Cepeda


Santa María del Prado - TALAVERA DE LA REINA (España)

Diego Lopez Mallo


Inmaculada camponaraya - PONFERRADA (España)

MARTA ARCE MARTIN


JUAN DE YEPES - YELES (España)

Hugo Fernández Chaves


CEIP PADRE MANJÓN - SALAMANCA (España)

Paula Tortosa Gallego


Esclavas de maria - Almansa (España)

ELENA LOZANO perez


SAN ANTÓN - Fortuna (España)

Marwa Belqoq Hadj


Juan Jaen - Salamanca (España)

CLARA SANCHO YAGÜE


SAN AGUSTIN - VALDEPEÑAS (España)

Abril Caballero Díaz


NUESTRA SEÑORA DEL CASTAÑAR - BEJAR (España)

Claudia Alonso Montero


Juan de Yepes - YEPES (España)

Darío Aparicio Martín


Milagrosa las nieves - AVILA (España)

África Villar Carrasco


Colegio Rural Agrupado Esparragosa de la Serena - ESPARRAGOSA DE LA SERENA (España)

Sara Ruiz del Álamo


Juan de Yepes - YEPES (España)

Hugo García González


CP RAMON MUÑOZ - VALDES (España)

RAQUEL CAMARA GARCIA


COLEGIO SAN AGUSTIN - VALDEPEÑAS (España)

ALEJANDRO PIRIZ DOMINGUEZ


JUVENTUD - BADAJOZ (España)

Carlos Bono Redondo


Virgen De Las Viñas - Tomelloso (España)

Aitana Vicente Calabuig


San Vicente de Paúl - ALCOI (España)

Paula Corrochano Cantalejo


Ceip don Cristóbal López - TALAVERA DE LA REINA (España)

Albert Reig Moncunill


La Salle - ALCOI (España)

Nicolas Jimenez Rodriguez


PURISIMA CONCEPCIÓN - AVILA (España)

DALKIN MAREK Burgos MOLINA


LES VESANES - DENIA (España)

MARIA MALLEN MENDEZ


SAN PEDRO APOSTOL - SAN PEDRO DEL PINATAR (España)