XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

dario pascual royo


antonio delgado calvete - Arnedo (España)

Carolina Valle Lezcano


CP BUENAVENTURA GONZALEZ - SANTA CRUZ DE BEZANA (España)

Sara Carreras Mercier


CALASANZ PP ESCOLAPIAS - SANTANDER (España)

Joaquin Gonzalez Ramírez


CALASANZ PP ESCOLAPIAS - SANTANDER (España)

Susana Ferreras Carrillo de Albornoz


CALASANZ PP ESCOLAPIAS - SANTANDER (España)

Juan Ferreras carrillo de albornoz


CALASANZ PP ESCOLAPIAS - SANTANDER (España)

ALEJANDRO MARIN NUÑEZ


CEIP REYES DE ESPAÑA - LORA DEL RIO (España)

Maria Largo Rodriguez


Calasanz PP Escolapios - Cantabria (España)

Daniel Restrepo Mityahin


CEIP ELENA QUIROGA - SANTANDER (España)

Izan Hernandez Gramun


Ceip joc de la bola - LLEIDA (España)

Aya El Boukhary El Hilly


Joc de la Bola - LLEIDA (España)

ROGER FORNAGUERA BERNAT


CEIP ES PUIG - SÓLLER (España)

Yaneli Hernandez Suarez


Niño jesus - SANTANDER (España)

Alicia Ferreira Gonzalez


CALASANZ PP ESCOLAPIAS - SANTANDER (España)

Raquel López Barroso


21700 - LA PALMA DEL CONDADO (España)

veronica lastra anuarbe


CP BUENAVENTURA GONZALEZ - SANTA CRUZ DE BEZANA (España)

Diego González Torres


CEIP CLAUDIO SÁNCHEZ-ALBORNOZ - AVILA (España)

Cloé Bladé Prouget


Escolar Vall de Palau - SANT ANDREU DE LA BARCA (España)

Maya Fernandez Villegas


C.P SAN IGNACIO - OVIEDO (España)

Lucas Pinto Arroyo


MANUEL JESUS ROMERO MUÑOZ - LOS SANTOS DE MAIMONA (España)

Pedro martinez-carrasco abril


colegio de nuestra señora de la consolacion - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Gabriel Martinez-Carrasco abril


colegio de nuestra señora de la consolacion colegio concertado - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

JUAN MANZANAS GARCÍA


SAGRADOS CORAZONES (AGUSTINAS) - TALAVERA DE LA REINA (España)

Kylian Moix Martin


ESCOLA ANTÒNIA SIMÓ I ARNÓ - ALMACELLES (España)

Yurena Gómez Soler


HUERTA FAVA - LA LÍNEA (España)

Maria Alfaro Enguix


Colegio San Roque - ALCOI (España)

Valeria Navarro Limorte


CEIP Cervantes - ALBATERA (España)

natalia herron agudelo


compañia de maria - TOLEDO (España)

Julián QUIJADA DÍAZ


ATENEA - MERIDA (España)

Victoria Arnedo Perez alcalde


COOP SAN AGUSTIN - Andosilla (España)