XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

Nadia Cano Jou


Escola Sant andreu de la barca - Sant andreu de la barca (España)

Nadia Cano Jou


Escola Sant andreu de la barca - Sant andreu de la barca (España)

Diego Ramírez Ramírez González


COLEGIO JOSE GARCÍA FERNÁNDEZ - Luarca (España)

Ignacio Herrero Márquez


LA INMACULADA - POZOBLANCO (España)

Valeria García Cuadrado


Diocesano de San Ildefonso - Almería (España)

Beniamin Rafael Milian


Juan Ramon Ramirez - La Roda (España)

Arij Aajoud El Amrani


CP PORTAL NOU - EIVISSA (España)

ARTURO CIORDIA GIL DE GOMEZ


SAGRADO CORAZÓN - ARNEDO (España)

Paz Ballester Ybarra


LA INMACULADA - MORÓN DE LA FRONTERA (España)

Triana Juanas Rojo


CALASANZ PP ESCOLAPIAS - SANTANDER (España)

Erika Gilabert Martínez


Cevantes - Albatera (España)

MARIA LUISA MONTILLA MONTILLA


divina pastora - MARTOS (España)

jorge gutiérrez Arenal Carmona


Calasanz santander - Santa María de Cayón (España)

Isaac De la vega Carballo


Poeta Ángel Gonzalez - OVIEDO (España)

Marino Garcia Baroni


COLEGIO JOSE GARCÍA FERNÁNDEZ - VALDES (España)

Carlos Hernández Salguero


MANUEL JESUS ROMERO MUÑOZ - LOS SANTOS DE MAIMONA (España)

Margalida Cànaves Luna


Ceip sa Marina de Llucmajor - Llucmajor (España)

Carolina Rocamora Alarcón Bonilla


COLEGIO ADALID MENESES - San Román de los Montes (España)

Paula Hernández Camps


Ruiz amado - CASTELLÓ D´EMPURIES- (España)

Celia Rodríguez Lara


COLEGIO PUBLICO FELIX GRANDE - TOMELLOSO (España)

Laura Toro Gelabert


Ceip Sa Marina de Llucmajor - LLUCMAJOR (España)

Alvaro Hernandez Bogajo


DIVINO MAESTRO SALAMANCA - SALAMANCA (España)

Arnau Pujolar Shinjikashvili


Escola Sant Andreu de la BArca - SANT ANDREU DE LA BARCA (España)

Noelia Gomez Gomez


C.E.I.P DON ALVARO DE LUNA - MAQUEDA (España)

David Ureta Camarero


CEIP. Los Vadillos - Burgos (España)

Adrián Rivero Delgado


CEIP Los Vadillos - Burgos (España)

Mar Tomás Santandreu


CEIP sa Marina de Llucmajor - LLUCMAJOR (España)

Francisco García Santisteban


Colegio Diocesano San Ildefonso - ALMERÍA (España)

ISMAEL CARO LOPEZ


HERNANDO DE SOTO - BARCARROTA (España)

Milana Vlasiuk Lucky


LA ESTACIÓN - ARNEDO (España)