XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

Irene Castellví Garcia


Lestonnac - LLEIDA (España)

Lucas Quintana Romero


La salle Burgos - Burgos (España)

Sergi pons Pons


lestonnac lleida - LLEIDA (España)

Miguel Jáñez Suárez


DULCE NOMBRE DE JESUS - OVIEDO (España)

Miguel Guillén Vallés


C. E. I. P LOS VADILLOS - Burgos (España)

Stephney Amos Oshomomor


Poeta villangomez - Baleares (España)

Ivan Herrero Ruano


ANTONIO DELGADO CALVETE - ARNEDO (España)

Elena Francés Rodriguez


NUESTRA SEÑORA DEL CASTAÑAR - BEJAR (España)

Claudia Martin Martin


C.E.I.P. Las Naciones - Madrid (España)

Daniela Rodriguez Albarran


NTRS del carmen - LA PALMA DEL CONDADO (España)

luana Duo Duo'


el bruel - Empuriabrava (España)

Iván Agües MARCO


CEIP Sa Joveria - EIVISSA (España)

miguel hernandez arnedo


SAGRADO CORAZÓN - ARNEDO (España)

Claudia Perez Garcia


CP RAMON MUÑOZ - VALDES (España)

Juan Pedro Caballero Morales


CEIP JACINTO GUERRERO - Ajofrin (España)

POL PARAREDA JURADO


Emili Teixidor - RODA DE TER (España)

LAIA MARTINEZ JAREÑO


ESCOLA ANTÒNIA SIMÓ I ARNÓ - ALMACELLES (España)

Alejandra Regueiro Larrañaga


Colegio Estudio - NIGRÁN (España)

Diego Gallardo RIBERA


Colegio Jose Arnauda - ALCOY (España)

Miguel Gallego Sales


Diocesano San Ildefonso - ALMERÍA (España)

Wafa La khloufi El kadi


Escola Fanals ?Aro - PLATJA D´ARO (España)

Álvaro Andrés Manrique Fermín


CEIP CLAUDIO SÁNCHEZ-ALBORNOZ - AVILA (España)

Ainhoa Herrero Jimenez


SANTA TERESA - BADAJOZ (España)

Víctor Alberola Atienzar


Santa Ana - ALCOI (España)

Águeda Fernández Sobrino


DULCE NOMBRE DE JESUS - OVIEDO (España)

Hanae Akcha ElJhadi


Escola Ponent - Tarragona (España)

Tom Gonzalez Lopez


Escola Emili Teixidor - Roda de Ter (España)

idoia lalana llevet


ESCOLA ANTÒNIA SIMÓ I ARNÓ - ALMACELLES (España)

Dan Gracia Exposito


ESCOLA ANTÒNIA SIMÓ I ARNÓ - ALMACELLES (Portugal)

Carlota Tigeras López


CEIP CLAUDIO SÁNCHEZ-ALBORNOZ - AVILA (España)