XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

Paula Descarrega Muixí


ESCOLA ANTÒNIA SIMÓ I ARNÓ - ALMACELLES (España)

Alba Márquez Cabrera


CEIP CLAUDIO SÁNCHEZ-ALBORNOZ - AVILA (España)

María del mar Bautista Molina


Diocesano San Ildefonso - ALMERÍA (España)

Maria Caballero Morales


CEIP JACINTO GUERRERO - Ajofrin (España)

Ismael Martinez Moreno


Juan Ramón Ramirez - RODA, LA (España)

Sergio Sama Cuervo


CP LA CORREDOIRA - OVIEDO (España)

gisela florencio montañez


nuestra señora de sequeros - ZARZA LA MAYOR (España)

Marcos Bellido Fernández


C.P. El Vallín - Principado de Asturias (España)

Irene Castellví Garcia


Lestonnac - LLEIDA (España)

Ilenia Santonja Ferrer


Colegio jose arnauda - ALCOI (España)

Julio Garcia Del pozo


Virgen del rosario - ONTÍGOLA (España)

Katherine Portuguez Uriona


ESCOLA ANTÒNIA SIMÓ I ARNÓ - ALMACELLES (España)

Gabriela Maciaga Jimenez


Sagrada familia el pilar - Pola de lena (España)

Nicolás Hernando García


PURISIMA CONCEPCIÓN - AVILA (España)

Carla Dávila Moragues


Ceip sa Marina de llucmajor - LLUCMAJOR (España)

Manu Pintor Arellano


ESCOLA ANTÒNIA SIMÓ I ARNÓ - ALMACELLES (España)

AINA LUCAS COMAS


CEIP SA MARINA DE LLUCMAJOR - LLUCMAJOR (España)

YASMIN TALEUAN FARID


ceip sa marina de llucmajor - LLUCMAJOR (España)

Celia Vegue Martínez


Santa María Magdalena - VILLAMUELAS (España)

Ilara García ALONSO


Poeta ángel González - OVIEDO (España)

Lara Pila Rodríguez


CALASANZ PP ESCOLAPIAS - SANTANDER (España)

Martina Moreno Sánchez-Cano


Maria Inmaculada - MORA (España)

Marcos Fernández Herráez


CEIP CLAUDIO SÁNCHEZ-ALBORNOZ - AVILA (España)

Miguel Jáñez Suárez


DULCE NOMBRE DE JESUS - OVIEDO (España)

Marta Vela Michelena


Estudio - NIGRÁN (España)

Gorka Jara Martin


Rafael morales - TALAVERA DE LA REINA (España)

Sofía Martínez Caballé


Cooperativa Docente Santa Eulalia - MERIDA (España)

Adriana Naranjo Vicente


SALESIANOS MARIA AUXILIADORA - SANTANDER (España)

Àngela Corral Devesa


ESCOLA ANTÒNIA SIMÓ I ARNÓ - ALMACELLES (España)

Petterson Guedes Vinicius de almeida


SANTO ANGEL - BADAJOZ (España)