XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

Pablito Apellidouno Apellidodos


CRA Lena - LENA (España)

ALBA RODRIGUEZ PEREZ


CEIP SANT ANDREU DE LA BARCA - SANT ANDREU DE LA BARCA (España)

Mariona Márquez Purroy


ESCOLA ANTÒNIA SIMÓ I ARNÓ - ALMACELLES (España)

Ilie Alexandru Ciprian


ESCOLA ANTÒNIA SIMÓ I ARNÓ - ALMACELLES (España)

Adriel Cortes Verdu


ESCOLA ANTÒNIA SIMÓ I ARNÓ - ALMACELLES (España)

Mateo Cueto Villa


DULCE NOMBRE DE JESUS - OVIEDO (España)

Manuel Arevalo Gil


CP SA BODEGA - EIVISSA (España)

Alfonso Sáez Gonzalez


CEIP Manuela Romero - Puerto de Mazarron (España)

Diego Jesus Sánchez Sánchez


Nuestra Señora del Sagrado Corazon - CALASPARRA (España)

Ana María Santaella López


BAHÍA DE BARBATE - BARBATE (España)

Carla Garcia Diaz


NUESTRA SEÑORA DEL CASTAÑAR - BEJAR (España)

Ismael Cabanillas Garcia


ARIAS MONTANO - BADAJOZ (España)

Marcos Rueda Jiménez


LA CAMPIÑA - Málaga (España)

Maria Abad Pérez


San Agustin Santander - SANTANDER (España)

Amaia Gutiérrez Simarro


Rafael Morales - Talavera de la Reina (España)

Alex Perez Bonilla


San antonio - YELES (España)

Pons Thomas PONS FONOLLAR


CEIP SA. MARINA. DE LLUCMAJOR - LLUCMAJOR (España)

Paula Roldan Roldan


SAGRADO CORAZÓN - ARNEDO (España)

Pau Chamizo Castillo


Lestonnac - LLEIDA (España)

MARIA LUISA RODRIGUEZ PEREZ-BREÑA


COMPAÑIA DE MARIA - TALAVERA DE LA REINA (España)

kevin fernandez de la rosa


NTRA. SRA. DE LA SOLEDAD - BADAJOZ (España)

Amets Reyes REYES


Puente Real - Badajoz (España)

CELIA GARCÍA De Bernardo


MARÍA INMACULADA - Mora (España)

Carlota Ferrera Porro


Ceip San José - TALAVERA LA REAL (España)

Rocio Roces Gonzalez


Santo Angel de la Guarda FEC - Oviedo (España)

Angela Carrizosa Crespo


Reyes de España - LORA DEL RIO (España)

Carla Dávila Moragues


Ceip sa Marina de llucmajor - LLUCMAJOR (España)

Mateo Cueto Villa


DULCE NOMBRE DE JESUS - OVIEDO (España)

Claudia Ruiz Plana


ESCOLA ANTÒNIA SIMÓ I ARNÓ - ALMACELLES (España)

Aina SANCHEZ SANCHEZ


ceip sa marina de llucmajor - LLUCMAJOR (España)