XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

Indhira Cortes Sanchez


Las naciones - VÉLEZ-MÁLAGA (España)

África Montaner Sala


Paidos - Dénia (España)

Amelia Vazquez Noriega


Santa Maria Assumpta - BADAJOZ (España)

olga guerrero guerrero pena


CEIP SAN MIGUEL - BARREIROS (España)

Eric Cofiné Franco


Escola Sant Andreu de la Barca - SANT ANDREU DE LA BARCA (España)

Neus Garre Puig


Ruiz Amado - CASTELLÓ D´EMPURIES- (España)

Daniel Jimenez Pelaez Jimenez Pelaez


Las naciones - Vélez malaga (España)

yasmina tomas dehbi


bahia - mazarron (España)

Yassir El garrouj Elgarrouj


Ceip Labritja - SANT JOAN DE LABRITJA (EIVISSA) (España)

Jimena F R


COLEGIO LOPE DE VEGA - MEDINA DEL CAMPO (España)

ELENA RUIZ SANCHEZ AGUILA


DIVINO MAESTRO - JAEN (España)

Telma Moreno Poyatos


Medina Olmos - GUADIX (España)

Diego Moya ÁNGEL


cc Maria auxiliadora - LA RODA (España)

Victoria Jaramillo Mancera


E.i.p Manuel Jesús romero Muñoz - Calle ribera (España)

Andrea Montequin San Jorge


AMOR DE DIOS - OVIEDO (España)

Paula Agusti Serrano


Emili Teixidor - RODA DE TER (España)

Matias Rendón Bejarano


Joan Maragall - LLEIDA (España)

BELEN COMPOSTIZO GARCIA


CALASANZ PP ESCOLAPIAS - SANTANDER (España)

Sara Sánchez GARCIA


DULCE NOMBRE DE JESUS - OVIEDO (España)

Nelida López Gomez


Catalina de palacios - ESQUIVIAS (España)

Arturo Lucas Pozo


CEIP POETA VILLANGÓMEZ - EIVISSA (España)

Manuel Blanco Franco


DULCE NOMBRE DE JESUS - OVIEDO (España)

Jorge Garcia Repullo


SAN JOSE HIJAS DE JESUS - MEDINA DEL CAMPO (España)

Irene Martin Gil


Fernando Martin - MORA (España)

Alejandra Gavela Gutierrez


COLEGIO CASTROVERDE - SANTANDER (España)

Andreu Palao Hernández


San Vicente de paul - Alcoy (España)

Aitana Martín Martín


CP.SANTA CATALINA - ARANDA DE DUERO (España)

Arturo Lucas Pozo


CEIP POETA VILLANGÓMEZ - EIVISSA (España)

Moisés Librán RODRIGUEZ


La Milagrosa - TALAVERA DE LA REINA (España)

german gonzalez marcos


ceip la jarilla - ALMERÍA (España)