XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

LUCIA marzo munilla


CEIP ANGEL OLIVAN - CALAHORRA (España)

Alma Lozano Lopez


NUESTRA SEÑORA DE GUADALUPE - Merida (España)

Javi Rivas Martin


CEIP San Antonio - YELES (España)

Cristian Rivas Martin


San Antonio - YELES (España)

Simón Sancho Gavín


C.E.I.P Compromiso de Caspe - CASPE (España)

ZOE JIMENEZ Palandi


CEIP. LABRITJA - Cala de portinatx (España)

Naiara Roiz Lastra


c.p. Manuel Cacicedo - Liencres (España)

Martín Fernández Cáceres


Santa Maria assumpta - Badajoz (España)

Daniel Guzmán Martín


San Juan Evangelista - SONSECA (España)

Manuela Real Padilla


CEIP Reyes de España - Lora del Río (España)

Jorge García Marco


CEIP Alejo Loren Albareda - CASPE (España)

carmen basurko franch


SALESIANOS MARIA AUXILIADORA - SANTANDER (España)

Eva Calvo Prieto


CRA Lena - LENA (España)

Miguelángel Cambil Gómez


CRA Lena - LENA (España)

Leticia Fernández Pulgar


CRA Lena - LENA (España)

CEIP San Antonio (3º b)


YELES (España)

sibil.la miquel ral


vall-d´aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

CP TORRES DE BALÀFIA (3r i 4tº 3r i 4t)


SANT JOAN DE LABRITJA (EIVISSA) (España)

Selene Sánchez Lorenzo


Hernán Cortés - TALAVERA DE LA REINA (España)

Daniela Pérez Pérez García


José Arnauda - Alcoy (España)

Pablo Rodríguez González


CRA Lena - LENA (España)

Fernando de Rojas (4º A)


TALAVERA DE LA REINA (España)

Izan Martínez alcaraz


CEIP VILLA ALEGRÍA - San Pedro del Pinatar (España)

Mauro Carbonell Jorda


San Vicente de Paúl - ALCOI (España)

Julia Vega Barril


JUVENTUD - BADAJOZ (España)

Urquiza González Garcia Urquiza


Ruiz Amado - CASTELLÓ D´EMPURIES- (España)

Sofía Osés Fernández


CASTROVERDE - SANTANDER (España)

Daniel Albéniz González


Colegio Estudio - NIGRÁN (España)