XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

Cristian Barja Hellín


Joaquim Abril - SANT FOST DE CAMPSENTELLES (España)

Nico Soler Argote


Manuel Cacicedo - SANTA CRUZ DE BEZANA (España)

Cristian Barja Barja


Joaquim Abril - SANT FOST DE CAMPSENTELLES (España)

Daniel Castillo Bracho Castillo Bracho


HUERTA FAVA - LA LÍNEA (España)

Roberto Garcia Bernal


Villaalegria - SAN PEDRO DEL PINATAR (España)

Bruno Laguarda Repolles


C.E.I.P.Compromiso de caspe - CASPE (España)

Laura Castaño Guzmán


Huerta Fava - LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (España)

Inés Castillo López


Colegio Concertado María Auxiliadora - RODA, LA (España)

PAULA PÉREZ AMAYA


C.E.I.P JUAN XXIII - ARCOS DE LA FRONTERA (España)

Liv Parfitt parfitt


Ceip Labritja - santa eulalia (España)

Alejandro López Sanz


San Antonio - YELES (España)

Naiara Baldoví Ferreras


CEIP Son Verí - LLUCMAJOR- S´ARENAL (España)

Lucía Jiménez Fernández


C.P DE SAN CUCAO - LLANERA (España)

Daniela Duran duran seren


SAGRADA FAMILIA - EL PILAR - pola de lena (España)

Bruno Laguarda Repollés


Compromiso de Caspe - CASPE (España)

Alvaro Solana Cotilla


LA CAMPIÑA - CÁRTAMA (España)

Sira Alvarez Gutierrez


Colegio Publico La Corredoria - Oviedo (España)

Claudia Rutanen Ruiz


Pablo Neruda - Cartama (España)

Carla Urbano Viera


SANTA TERESA - BADAJOZ (España)

IKER MOSQUERA CHAMAIDAN


CP PORTAL NOU - EIVISSA (España)

Malak Mzah Bouras


CP SA BODEGA - EIVISSA (España)

Aroa Msrinero Alonso


CP Dolores Medio - OVIEDO (España)

Elias Vicente Nevado


CEIP COMPROMISO DE CASPE - CASPE (España)

Alba Wilkes González


PABLO NERUDA - Málaga, estación de Cártama (España)

Natasha Apolo Vera


CEIP Sa bodega - San jordi (España)

Susan Zoe Savisto


CEIP Labritja - EIVISSA (España)

Valeria Galán Salido


CeipSanAntonio - YELES (España)

Jasmine Sánchez Folgado


CEIP POETA VILLANGÓMEZ - EIVISSA (España)

VANESA ABADIA AZNAR


ALEJO LOREN ALBAREDA - CASPE (España)

Iris Marinero Alonso


CP Dolores Medio - OVIEDO (España)