XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

DANIEL JABEGA TINEO


DOLORES MEDIO - OVIEDO (España)

Darius iulian Catana Catana


Ceip Villa Alegria - SAN PEDRO DEL PINATAR (España)

María Castaño Pérez


nuestra señora del castellar - VILLARRUBIA DE SANTIAGO (España)

marcos angel RODRIGUEZ corria


sant bonaventura - llucmallor (España)

Ana Ojeda Vejo


SALESIANOS MARIA AUXILIADORA - SANTANDER (España)

DANIEL AVILA FERNANDEZ


COLEGIO PUBLICO EL SALVADOR (CRA CAMPO ARAÑUELO) - TORRALBA DE OROPESA (España)

Neus Lin Alfonso Castro


Ceip Rei Jaume III - LLUCMAJOR (España)

Ester Salmerón Álvarez


CEIP LA JARILLA - HUERCAL DE ALMERÍA (España)

Manuel Calvente Muñoz


HUERTA FAVA - LA LÍNEA (España)

Marcos Lopez Berigüete


CEIP SAN ANTONIO - YELES (España)

Angel Salcedo Ordinas


Ceip Rei Jaume III - LLUCMAJOR (España)

DAVID BORBOLLA GOMEZ


Salesianos - Santander (España)

Yeray Cantero Chávez Alcivar


Espíritu Santo - Baena (España)

Gerardo Valverde Amorrortu


Castroverde - SANTANDER (España)

Emma Villazán Becerra


SALESIANOS MARIA AUXILIADORA - SANTANDER (España)

Guadalupe Ramírez Rodríguez


NUESTRA SEÑORA DE GUADALUPE - MERIDA (España)

Hugo García López


DULCE NOMBRE DE JESUS - OVIEDO (España)

Iosiv Solomon Ferar


C.E.I.P Compromiso de Caspe - CASPE (España)

Biel Beltran Gonzalez


Joaqin abril - SANT FOST DE CAMPSENTELLES (España)

Cristian Barja Hellín


Joaquim Abril - SANT FOST DE CAMPSENTELLES (España)

Majda Borour Bouchahma


Estimem Pinyana - LLEIDA (España)

ANNA BUIL BARTRA


ESCOLA ANTÒNIA SIMÓ I ARNÓ - ALMACELLES (España)

ADRIANA ROBLES RIONDA


SAN CUCAO - LUGO DE LLANERA (España)

Rafael VICTOR Sanchez Martin


CEIP PADRE MANJÓN - SALAMANCA (España)

Alberto Garcia Atanes


Alejo Loren - CASPE (España)

Maria Meroño Sarria


Joaquín abril - SANT FOST DE CAMPSENTELLES (España)

Nuria Rodriguez Bravo


CEIP San Juan Evangelista - SONSECA (España)

Susana Sanchez Rodriguez


SAN JUAN BOSCO - SALAMANCA (España)

Bernat Tomas Bonet


CEIP REI JAUME III - LLUCMAJOR (España)

Lucas Portilla Coterillo


SALESIANOS MARIA AUXILIADORA - SANTANDER (España)