XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

DANIEL BARRACHINA CASTELLÓ


COLEGIO DIOCESANO SAN VICENTE DE PAÚL - ALCOI (España)

ZOE SIERRA BUENO


SALESIANOS MARIA AUXILIADORA - SANTANDER (España)

Nahia Blanca Jaber


Emili Teixidor - RODA DE TER (España)

Xela Penalta González


CEIP ALVARO CUNQUEIRO MORA - MONDOÑEDO (España)

Lucas Garzón Remis


DULCE NOMBRE DE JESUS - OVIEDO (España)

Lucia Barranco Vazquez


HUERTA FAVA - LA LÍNEA (España)

Martin Fernandez Cáceres Marzal


Santa Maria Assumpta - Badajoz (España)

ANA HERRERO MAZA


SALESIANOS MARIA AUXILIADORA - SANTANDER (España)

FRANCISCO LEON PEREZ


Villa Alegria - SAN PEDRO DEL PINATAR (España)

Diego Wagner Apolo


SUAREZ SOMONTE - MERIDA (España)

Lucía Navarro Serrano


Jose María del Moral - TOMELLOSO (España)

Escola el Bruel (4tº 4t)


Espnya (España)

Martin Fernandez Cáceres Marzal


Santa Maria Assumpta - Badajoz (España)

Javier Ojeda Vejo


SALESIANOS MARIA AUXILIADORA - SANTANDER (España)

Mateo Hernandez Sanchez


CEIP Compromiso de Caspe - CASPE (España)

ARES JUANOS BARRA


ESCOLA ANTÒNIA SIMÓ I ARNÓ - ALMACELLES (España)

Jordi Marí Riera


CEIP LABRITJA - SANT JOAN DE LABRITJA (EIVISSA) (España)

Martin Fernandez Cáceres Marzal


Santa Maria Assumpta - Badajoz (España)

Eric Hernández Hernández


Padre Dehon - Novelda (España)

Asier Díaz de Mendivil Sánchez


SALESIANOS MARIA AUXILIADORA - Monte - Santander (España)

INES DIAZ DE MENDIVIL SALAS


SALESIANOS MARIA AUXILIADORA - SANTANDER (España)

Natalia López del Barco


María Auxiliadora - RODA, LA (España)

AITOR CATALAN BADILLO


VALL DE PALAU - SANT ANDREU DE LA BARCA (España)

Marina Felices Otero


CEIP MANUEL CACICEDO - SANTANDER (España)

Curro LOPEZ CANO


Melendez valdes - RIBERA DEL FRESNO (España)

Héctor Bonillo Mena


Huerta Fava - LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (España)

Daniel Alfaro Calvente


Escola Pinyana de Lleida - LLEIDA (España)

SOFIA SAN EMETERIO Odriozola


CALASANZ PP ESCOLAPIAS - Santander (España)

Carla Maseda Botran


Sagrada familia el pilar - LENA (España)

DANIEL JABEGA TINEO


DOLORES MEDIO - OVIEDO (España)