XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

Paula Ruiz Lopez


SAGRADO CORAZÓN - ARNEDO (España)

Antonio Exposito Mayorga


ESCOLA ANTÒNIA SIMÓ I ARNÓ - ALMACELLES (España)

Rayan mohamed Safsafi Assal


MANUEL JESUS ROMERO MUÑOZ - LOS SANTOS DE MAIMONA (España)

ELENA Carolina heredia espejo


suarez somomte - BADAJOZ (España)

Lucia Alonso Delgado


SALESIANOS MARIA AUXILIADORA - SANTANDER (España)

Cecilia Casas Mansilla Reboto


Compañia de Maria - Talavera de la Reina (España)

miguel caballero saenz


SANTA TERESA - BADAJOZ (España)

Aitor Moruno Alvarez


SUAREZ SOMONTE - MERIDA (España)

Rubén Soriano Jurado


San Vicente de Paul - ALCOI (España)

Miguel Félix Espinosa


Santa María Assumpta - BADAJOZ (España)

Ignacio Agüeros Montes


CEIP MANUEL CACICEDO - SANTANDER (España)

AMANUEL Pineda Lozano


NUESTRA SEÑORA DE GUADALUPE - Mérida (España)

Nerea Giménez Ripoll


Sant Vicent de Paul - ALCOI (España)

Andres Rogel Jimenez


Niño Jesus - CHICLANA DE LA FRONTERA (España)

Julia Menéndez Torrecillas


DULCE NOMBRE DE JESUS - OVIEDO (España)

hugo cordon martinez


SAGRADO CORAZÓN - ARNEDO (España)

Domingo Sipiera Caballero


CEIP Compromiso de Caspe - CASPE (España)

Marc Mari Meza


CEIP Labritja - SANT JOAN DE LABRITJA (EIVISSA) (España)

Ana González Cerdeño


San Juan evangelista - Sonseca (España)

ROGER ESQUÍS GARCIA


ESCOLA EMILI TEIXIDOR - RODA DE TER (España)

Sheila Exposito Mayorga


ESCOLA ANTÒNIA SIMÓ I ARNÓ - ALMACELLES (España)

VEGA RUIZ PAZOS


CEIP MANUEL CACICEDO - SANTANDER (España)

Vega Martinez Vivas


CEIP LABRITJA - SANT JOAN DE LABRITJA (EIVISSA) (España)

JÚLIA MASSOT NADAL


ESCOLA ANTÒNIA SIMÓ I ARNÓ - ALMACELLES (España)

Álvaro Sota Miranda


SAGRADO CORAZÓN - ARNEDO (España)

DANIEL DE MIGUEL PÉREZ


SANTA TERESA - BADAJOZ (España)

Alejandro Ponsoda Cerda


San Vicente de Paul - Alcoi (España)

CLAUDIA LAMADRID DEL CORRAL


Salesianos Santander - Igollo de Camargo (España)

HELENA GONZALEZ RODRIGUEZ FERNANDEZ


ALVARO CUNQUEIRO MORA - CABANA Nº6 -GRAÑA-ABADIN (España)

PABLO BELEN juan


CERVANTES ALBATERA - Albatera (España)