XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

Marcos Iniesta Miguel


La milagrosa - TALAVERA DE LA REINA (España)

Kevin Kevin ladrón de Guevara Pérez Kevin Rosa lalinde


BAHÍA DE BARBATE - BARBATE (España)

ANA DE FÁTIMA CARO ALBARRÁN


NTRA. SRA. DEL CARMEN - LA PALMA DEL CONDADO (España)

Carolina Ruiz Civit


Castroverde - Santander (España)

Guillaume Vanwynsberghe V


Ceip Labritja - Santa Eularia (España)

Juan Manuel Merino Gómez


Pozo Nuevo - ROTA (España)

Gerard Gonzalez González


Escola sant andreu - Sant andreu de la barca (España)

octavio Cueva Alperi


Santa María del Naranco - SIERO (España)

stanley onyeka osakede


Joan Maragall - LLEIDA (España)

julia baena baena tristancho


escola emili teixidor - RODA DE TER (España)

Juan Hernández Jiménez


Santa María Assumpta - BADAJOZ (España)

Alejan Simón Moya


ATENEA - MERIDA (España)

valeria calcaño salas


huerta fava - LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (España)

Lucía Nogales Villar


CRA Esparragosa de la Serena - Esparragosa de la Serena (España)

Miguel Martinez Martinez


Nuestra Señora de la Consolacion - Caravaca (España)

Alejandro Simón Moya


ATENEA - MERIDA (España)

Naim Yepes Gutierrez


C.E.I.P Ausias March - ALBORAYA (España)

Claudia Muñiz caso


SANTA Mª DEL NARANCO - OVIEDO (España)

María Botí ANDRÉS


José Arnauda - ALCOY (España)

María Cascajo Alonso


SAN JOSE HIJAS DE JESUS - MEDINA DEL CAMPO (España)

julia baena baena tristancho


escola emili teixidor - RODA DE TER (España)

Samuel Limiñana Berenguel


CEIP José Díaz Díaz - Pechina (España)

Izan Planells vargas


CP PORTAL NOU - EIVISSA (España)

Oliver Paredes Calver


SALESIANOS MARIA AUXILIADORA - SANTANDER (España)

Dario Fontaneda Medina


SALESIANOS MARIA AUXILIADORA - SANTANDER (España)

Max Newman Aguilera


ÀNGELS ALEMANY - LLORET DE MAR (España)

Daniel Polo Candia


Alvaro Cunqueiro Mora - MONDOÑEDO (España)

Maria Saborido Garcia


C.P.SERAFINA ANDRADES - CHICLANA DE LA FRONTERA (España)

mara Mara Fernández sánchez


SANTA Mª DEL NARANCO - OVIEDO (España)

Alejandro Morales Gairin


ESCOLA ANTÒNIA SIMÓ I ARNÓ - ALMACELLES (España)