XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

Erika Chappy Perez


CEIP Sa Marina de Llucmajor - Llucmajor (España)

Guillem Mut Garcia


Nostra Senyora de Gracia - LLUCMAJOR (España)

Daniel Manteca Lucio


CEIP MANUEL CACICEDO - SANTANDER (España)

Oriol Comas Freixas


El Roure - SANT FOST DE CAMPSENTELLES (España)

ASTREA CUESTA SÁNCHEZ


ORATORIO FESTIVO - NOVELDA (España)

Adrian Santeodoro Trinidad


ENRIQUE IGLESIAS - BADAJOZ (España)

ANDREA VIZCAINO BLANCO


COLEGIO ESCLAVAS DE MARÍA - ALMANSA (España)

alejandro Mut Garcia


Nostra Senyora de Gracia - LLUCMAJOR (España)

Juan Casanova Morales


Calasanz - Salamanca (España)

Claudia Hernández Molina


SAN JUAN BOSCO - SALAMANCA (España)

Helena López González


ATENEA - MERIDA (España)

Marco Menéndez Martínez


Maria Torner - Santander (España)

Alba Sofia Chacha Barrigas


San Juan Evangelista - SONSECA (España)

Alfredo García Díaz


ALCALDE JUAN BLANCO - LOS SANTOS DE MAIMONA (España)

Samuel Sanchez Perez


CALASANZ - SALAMANCA (España)

Marc Peralta Martínez


IMMACULADA CONCEPCIÓ - LLORET DE MAR (España)

Andrea Serrano Garcia


San Jose hijas de Jesus - MEDINA DEL CAMPO (España)

Jáhnavi vinader durá


jorge juan - NOVELDA (España)

POL VILAREGUT MOLIST


escola emili teixidor - RODA DE TER (España)

Daniel Lozano Ward


ÀNGELS ALEMANY - LLORET DE MAR (España)

Ariadna Martinez Ardila


Ceip San Jose - Talavera la Real (España)

Daniel Ruiz Morales


ENRIQUE IGLESIAS - BADAJOZ (España)

Marcos Garcia Perez


CEP María torner mompia - Mortera (España)

AINA ALEX JANA PORTES JIMENEZ MALAGON Casadevall MARÍN BADIA


CEIP LACUSTARIA - LLAGOSTERA (España)

MARTINA PUIGDEMUNT SERRA


EMILI TEIXIDOR - RODA DE TER (España)

Evie Harriet Denton


CEIP Balansat - EIVISSA (España)

Alba García De Dios


CEO Boecillo - BOECILLO (España)

Gemma Roca Gasia


COL·LEGI SAGRADA FAMÍLIA - LLEIDA (España)

ARTURO PLANAS Planas Lorente


I.E.S MAR DE ARAGÓN - CASPE (España)

Hugo Fernandez Paya


Jorge Juan - Novelda (España)