XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

Gabriel Osher Averashi Alvares


Ceip Torres de Balafia - San Joan de Labritja (España)

Claudia Vico Navarro


Colegio Padre Dehon - NOVELDA (España)

Paloma Jiménez Rubio


CEIP. GLORIA FUERTES - TARANCÓN (España)

VALERIA TAPIAS LA O


COLEGIO POZO NUEVO - ROTA (España)

PATRICIA Elena Pantalon


San Juan Bautista - SAN JUAN DEL PUERTO (España)

hugo escudero ortega


colegio diocesano oratorio festivo - NOVELDA (España)

Mariam Martín-Peralta Peces


San Juan Evangelista - SONSECA (España)

Marcos González Martínez


Oratorio Festivo - NOVELDA (España)

Dulce Beneyto Costa


Mare de Deu del Carmen - CAÑADA (España)

JULIA GARCES ALVAREZ


COL·LEGI LESTONNAC LLEIDA - LLEIDA (España)

Paula Trocoli Juliá


Esclavas alcoy - ALCOI (España)

Wasim Kourtam Mazouzi


COLEGIO SANTA TERESA - CALAHORRA (España)

Anas Bensaad Zaid


Andres de Vandelvira - JAÉN (España)

max carbó barnés


COL·LEGI LA SALLE - CASSÀ DE LA SELVA (España)

alma gonzalez rodriguez


DIVINO MAESTRO SALAMANCA - SALAMANCA (España)

Alba Sofia Chacha Barrigas


San Juan Evangelista - SONSECA (España)

Ana María Santaella López


BAHÍA DE BARBATE - BARBATE (España)

Blanca María Juárez García


Compañía de María - TALAVERA DE LA REINA (España)

ALEIX BUJOSA CERDÀ


NOSTRA SENYORA DE GRÀCIA - LLUCMAJOR (España)

Sofia Pastor Gonzalez


VIRGEN DE LOS REMEDIOS - CASAS DE DON PEDRO (España)

lucia sanz suarez


pozo nuevo - ROTA (España)

Paula Tardio Ruiz


Gaziel - Girona (España)

Angel Manteca Lucio


CEIP MANUEL CACICEDO - SANTANDER (España)

Erika Arana Oliver


Nostra señora de gracia - Algaida (España)

Tomiasa English Tsutsumi


Ceip torres de balafía - IDAM IBIZA (España)

AMINA lemgaad OUKKATE


ANTONIO DELGADO CALVETE - LA RIOJA (España)

sofia mallavia crespo


CP BUENAVENTURA GONZALEZ - SANTA CRUZ DE BEZANA (España)

Maria Martin Guillem


San Vicente de Paúl - Alcoy (España)

Paula Pagan Torregrosa


Jorge juan - NOVELDA (España)

Neco Rama Fernández


CP BUENAVENTURA GONZALEZ - SANTA CRUZ DE BEZANA (España)