XVIII CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Os aspirantes

Estes son, por agora, os carteis participantes no noso concurso

Lembra que tes ata o 5 de xuño de 2020 para enviar o teu cartel. Hai fantásticos premios esperando.

Se queres atopar o teu cartel escribe aquí o teu nome:

 

EMMA AYLLON MIRANDA


CEIP SA REAL - EIVISSA (España)

Kawtar Rifi Harrachi


Escola sant andreu de la barca - SANT ANDREU DE LA BARCA (España)

Aina Fons Cortes


IES Guillem Colom Casasnovas - SÓLLER (España)

Jaume Fons Cortes


Ceip Pere Cerdà - SÓLLER (España)

Kawtar Rifi Harrachi


Escola sant andreu de la barca - SANT ANDREU DE LA BARCA (España)

Alma Iglesias Retamar


CEIP Gloria Fuertes - Tarancon-Cuenca (España)

Pedro Manuel Gómez Burgos


LA INMACULADA Y SAN JOSÉ DE LA MONTAÑA - RONDA (España)

Iune Cadagua Sánchez


CEIP SAN MATEO - SALAMANCA (España)

Uxía Martínez Graña


CEIP SAN MATEO - SALAMANCA (España)

Isabel Herrero Garcia


CEIP SAN MATEO - SALAMANCA (España)

JIMENA GARCIA HINOJOSA


TIRSO DE MOLINA - ARGÉS (España)

bianca maria toporau


esclavas scj - ALCOI (España)

ALEJANDRO SAEZ TABALES


CEIP LA JARILLA - ALMERÍA (España)

Mehdi Boussetta Ammari


San Agustín - CASAS-IBÁÑEZ (España)

Inma Molero Romero


C.P.I San Juan Evangelista - SONSECA (España)

maria Molero romero


C.P.I San Juan Evangelista - SONSECA (España)

Lucas Díez de Velasco Arenaza


CP BUENAVENTURA GONZALEZ - SANTA CRUZ DE BEZANA (España)

Carmen Alfaro Capelo


CEIP PEDRO ALONSO NIÑO - MOGUER - MAZAGÓN (España)

Elisa Sanchez Penalva


C.P.Sánchez Albornoz - NOVELDA (España)

ceip Virgen de las rosas (4ºAº d)


ALAGÓN (EDAR) (España)

PEDRO Diego Fernández


Maria torner - Mortera (España)

Diego Miguel Peribáñez


La salle San José - TERUEL (EDAR´S) (España)

Martín Domínguez Martín


CPR Zalabí - Alcudia de Guadix (España)

Martina Moreno Cárdenas


Divino Maestro - JAÉN (España)

ÀNGELS ALEMANY (4°º A)


LLORET DE MAR (España)

Paula Muñoz Garcia


La muixara - NUCÍA, LA (España)

susana platero Carretero


C.P poeta angel gonzalez - Oviedo (España)

Sergio Fernández-Combarro Navaro


C.P SAN IGNACIO - Oviedo (España)

Evans Butrón Bonilla


Esclavas del Sagrado Corazón de Jesús - Salamanca (España)