19º CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Aspirantes

Mira que planetas crearon outros participantes!

Neste espazo incluiremos o teu propio Planeta 2030 cando superes as tres fases do desafío. Anímate a participar; tes até o 24 de maio de 2021 para enviar o teu debuxo. Esta nova edición vén cargada de premios galácticos.

Escribe aquí o teu nome para ver o teu Planeta:

 

Carolina Ezquerro Ezquerro

C.E.I.P José Ortega Valderrama - PRADEJÓN (España)

paula MARTIN DONATE

MARIA AUXILIADORA - RODA, LA (España)

David Trandafir Alexandru

C.E.I.P José Ortega Valderama - Pradejón (España)

Laura Fernández Fernández

DULCE NOMBRE DE JESUS - OVIEDO (España)

Leire Martinez Alvarez

ceip valentin garcia yebra - PONFERRADA (España)

Carla Menéndez Pais

CEIP SAN ANTONIO - PONFERRADA (España)

David Valez Echeverria

San Ignacio - PONFERRADA (España)

Soraya Bankston Vilches

NUESTRA SEÑORA DEL PERPETUO SOCORRO - ROTA (España)

Maroua ElAouni ElAouni

Jose Ortega valderrama - Pradejon (España)

Maria Martino Barros

Santo Domingo de Guzman - OVIEDO (España)

Victor Alberola Atienzar

Santa ana - ALCOI (España)

Nira Blanco Alonso

Coami Colloto - Oviedo (España)

Víctor Kunyak Lara

C.E.I.P. Eduardo Sanchíz - TARAZONA DE LA MANCHA (España)

Valentina Santiago Martínez

CEIP PEÑALBA - PONFERRADA (España)

Ingrid Manzano Carnicero

C.E.I.P Virgen De La Vega - SALAMANCA (España)

Diego Martinez Da Cunha

San Antonio - PONFERRADA (España)

Rebeca Sanchis Miralles

Esclavas alcoy - Alcoi (España)

Ignacio Del Pino Sánchez

NAVAS DE TOLOSA - JAÉN (España)

Ainara Fernández Macias

Colegio Diocesano San Ignacio - PONFERRADA (España)

MAYA FERNÁNDEZ DÍAZ

LA BORRECA - PONFERRADA (España)

Ayman Bennay Ziani

VIRGEN DE LA CHANCA - ALMERÍA (España)

Alejandra Lubin Monzo

Santa Ana - Alcoy (España)

Ainoa yudi Lopez Figueiras

Peñalba - PONFERRADA (España)

Vera Fernández Alarcón

María Auxiliadora - RODA, LA (España)

Nerea Borrero Iglesias

Las Viñas - BOLLULLOS PAR DEL CONDADO (España)

Bianca Maria Toporau

Esclavas SCJ - ALCOI (España)

Elías Álvarez Martínez

Valentín García Yebra - PONFERRADA (España)

Vanesa García Zafra

CÁNDIDO NOGALES - JAÉN (España)

Nicolás López Abad

Santa Ana - ALCOI (España)

CARLOS Martínez Castro

CÁNDIDO NOGALES - JAÉN (España)