19º CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Aspirantes

Mira que planetas crearon outros participantes!

Neste espazo incluiremos o teu propio Planeta 2030 cando superes as tres fases do desafío. Anímate a participar; tes até o 24 de maio de 2021 para enviar o teu debuxo. Esta nova edición vén cargada de premios galácticos.

Escribe aquí o teu nome para ver o teu Planeta:

 

Paula Trocoli Trocoli Llorens

Esclavas - Alcoy (España)

Sheila Rey Alvarez

Sto.Domingo de Guzman - OVIEDO (España)

Triana Farrona Velazquez

San juan bosco - MERIDA (España)

Nora Márquez Fernández

DULCE NOMBRE DE JESUS - OVIEDO (España)

Juan Manuel Trocoli Julia

Esclavas - Alcoy (España)

Danna Pereira Rojas

CEIP MATERNIDAD - DOMINGO PÉREZ (España)

ainhoa guerrero ruiz

el santiscal - ARCOS DE LA FRONTERA (España)

Carla BOJA García Abadillo

Javier Paulino - La Solana (España)

Jackson Antonio Zerpa Coral

Virgen del Rosario de Pastores - Toledo (España)

Sofia García González

DULCE NOMBRE DE JESUS - OVIEDO (España)

Alonso González Fernández

Santo Tomás de Aquino-La Milagrosa - Tomelloso (España)

Edith Zamora Jiménez

Colegio EXA - TALAVERA DE LA REINA (España)

Oliver Perez Domenech

San Vicente de Paúl - ALCOI (España)

Mariola López Reche

San Vicente de Paúl - ALCOI (España)

Iván Morte Garatea

CEIP. Jose Ortega Valderrama - PRADEJÓN (España)

Ariadna Torrijos Sevilla

Sagrado Corazòn - SOLANA, LA (España)

RAQUEL Bellido González

CEIP FELIX RODRIGUEZ DE LA FUENTE - SALAMANCA (España)

Eloy Cabrera Pérez

CP RAMON MUÑOZ - VALDES (España)

Álvaro Errea Rodríguez

C.P BUENAVISTA I - OVIEDO (España)

Victoria Meri Ortega

Ceipe Romero Peña - SOLANA, LA (España)

Mateo Parada Colocho

Colegio Doña Crisanta - TOMELLOSO (España)

Ainara Bedia Aragon

CRA CASTRILLÓN - ILLAS - CASTRILLÓN (España)

Irene Lucas Aranda

El Humilladero - La Solana (España)

luis eduardo franco verde

doña crisanta - TOMELLOSO (España)

Gorka García Pérez

CEIP VALENTÍN GARCÍA YEBRA - PONFERRADA (España)

isabel diaz medina

Maternidad - Tomelloso (España)

Mauro Molina Adrián

San Vicente de Paúl - ALCOI (España)

Martina González Antón

San Vicente de Paul - ALCOI (España)

Luján Cotarelo González

Santo Domingo de Guzmán FESD - OVIEDO (España)

Alejandro Timoner Juliá

San Vicente de Paul - ALCOI (España)