19º CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Aspirantes

Mira que planetas crearon outros participantes!

Neste espazo incluiremos o teu propio Planeta 2030 cando superes as tres fases do desafío. Anímate a participar; tes até o 24 de maio de 2021 para enviar o teu debuxo. Esta nova edición vén cargada de premios galácticos.

Escribe aquí o teu nome para ver o teu Planeta:

 

Javier Martín López

CEIP. VIRGEN DEL ROSARIO DE PASTORES - HUERTA DE VALDECARÁBANOS (España)

elena pacheco tercero

ceip el humilladero - SOLANA, LA (España)

Aitana Cuevas Navarro

María Auxiliadora - RODA, LA (España)

Elisa Robles Ramirez

ANTONIO DELGADO CALVETE - ARNEDO (España)

Gregorio Diaz diaz malagilla

javier paulino c.e.i.p - La solana (España)

Ainhoa Lopes Martínez

PEDRO POVEDA - JAÉN (España)

Eva Aguilà Funoll

Escola Emili Teixidor - roda de ter (España)

Rafael Ocaña Serrano de la Cruz

Romero Peña - La Solana (España)

israel delarosa tebar

ceip purificación escribano - RODA, LA (España)

Miguel Ángel Mateos - Aparicio Almarcha

Javier Paulino - SOLANA, LA (España)

Carlos Torrecillas Portugal

CP.SANTA CATALINA - ARANDA DE DUERO (España)

Israel elarosa Tebar

ceip purificación escribano - La Roda (España)

Elena Vázquez Camargo

CEIP SAN JOSÉ DE CALASANZ - TOMELLOSO (España)

Gregoria de la Fuente Prieto de la Fuente

El Humilladero - LA SOLANA (España)

Miguel Olascoaga Sempere

Horta Major - ALCOI (España)

Carmen Pulido Mateo

Santo Domingo de Guzmán (Dominicos) - Oviedo (España)

Isabel Borrego Corral

MARIA AUXILIADORA - SALAMANCA (España)

Paula Valdés Mullor

San vicente de Paul - ALCOI (España)

DANIELA Cienfuegos Celemín

Santo Domingo de Guzmán - OVIEDO (España)

Candela Martin-Albo Moreno

Humilladero - la solana (España)

Irene Diaz Medina

Maternidad - tomelloso (España)

Alejandro Ponsoda Vallcanera

San Vicente de Paul - ALCOI (España)

MARIA LUIZA González Leon

San vicent de Paul - ALCOI (España)

Nicolas Rey Alvarez

Sto.Domingo de Guzman - OVIEDO (España)

Maricarmen Gonzalez Chueca

San vicente de paul - ALCOI (España)

Alba Vila Pastor

San Vicente de Paul - ALCOI (España)

Marina Abad Belda

José arnauda - ALCOI (España)

Telma Vega Aguong

Santo Domingo de Guzmán - OVIEDO (España)

Lidia Borrull Giralt

Emili Teixidor - RODA DE TER (España)

gina nuñez ondoño

emili teixidor - RODA DE TER (España)