19º CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Aspirantes

Mira que planetas crearon outros participantes!

Neste espazo incluiremos o teu propio Planeta 2030 cando superes as tres fases do desafío. Anímate a participar; tes até o 24 de maio de 2021 para enviar o teu debuxo. Esta nova edición vén cargada de premios galácticos.

Escribe aquí o teu nome para ver o teu Planeta:

 

África Herrera Martínez

Escola Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

Elisabet Fernández Rotllan

Escola Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

Íria del Campo Hulse

Escola Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

Dani Casanovas Sepúlveda

Escola Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

Daniela Cantoni Doménech

Escola Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

Bilal Bouallaoui .

Escola Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

Laura Bausili Anguita

Escola Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

Alexia Baena Jiménez

Escola Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

Gil Aviñó Rovira

Escola Vall d´Aro - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

Maria Amador Rando

VALL D´ARO - CASTELL- PLATJA D´ARO (España)

SUSANA Garcia Perez

ANTONIO DELGADO CALVETE - ARNEDO (España)

Pau Vilaplana Fernandez

Colegio San Vicente de Paul - ALCOI (España)

Ángel García de Dionisio Delgado

Ceip Javier Paulino - La Solana (España)

Alae Nizar Sahraoui

C.l.p virgen del loreto - Alameria (España)

juan De La Torre Fernandez

JESÚS MARÍA - JAÉN (España)

Gonzalo Alvarez Garcia

C.P FONZANELDI - OVIEDO (España)

Rosa Ortiz Vinuesa

CEIP Tomás Navarro Tomás - RODA, LA (España)

Leonardo Ariel González Venialgo

Buenavista 2 - Asturias (España)

Eduardo Molina Ruiz

NAVAS DE TOLOSA - JAÉN (España)

Paula Montoya Salcedo

C.E.I.P Sagrado Corazón - La Solana (España)

Mayola Suriñach Mayola

emili teixidor de Roda de Ter - Les Masies de Roda (España)

Sara Simón Navarro

CEIP Félix Grande - TOMELLOSO (España)

CARMEN ALBALADEJO SÁNCHEZ

SAN ROQUE - ALCOI (España)

Nuria Tormo Brotons

La presentacion - ALCOI (España)

Alejandro Álvarez Álvarez

C.P FONZANELDI - OVIEDO (España)

Laya Pérez Gómez

San Andrés La Borreca - PONFERRADA (España)

vanesa Miranda Javier

DION CASIO - merida (España)

lucas gonzalez baz

jesuitinas salamanca - SALAMANCA (España)

Max Valor Soto

LA SALLE ALCOI - ALCOI (España)

Lucía Marcos Maza

CEIP FELIX RODRIGUEZ DE LA FUENTE - SALAMANCA (España)