19º CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Aspirantes

Mira que planetas crearon outros participantes!

Neste espazo incluiremos o teu propio Planeta 2030 cando superes as tres fases do desafío. Anímate a participar; tes até o 24 de maio de 2021 para enviar o teu debuxo. Esta nova edición vén cargada de premios galácticos.

Escribe aquí o teu nome para ver o teu Planeta:

 

Nadal Pérez Pérez

Sant Roc - ALCOI (España)

iban Ramos Frances

Jose Arnauda - ALCOI (España)

Altea Ferrando Aracil

San roque - ALCOI (España)

Lucía Salazar Gómez

Colegio Pozo Nuevo - ROTA (España)

Elena Pérez Orive

Casa - Huerta De Valdecarabanos (España)

TANIA VILAPLANA SEGUI

SAN ROQUE - ALCOI (España)

IVAN BELLIDO GALACHE

C. ESPIRITU SANTO - PONFERRADA (España)

Adrian Hernandez Quevedo

Amor de dios - ALLER (España)

Cardin Cardin Rodríguez

Santo Domingo de guzmán - OVIEDO (España)

Miguel Sánchez Suárez

DULCE NOMBRE DE JESUS - OVIEDO (España)

Carlota Matinez Bustelo

Espiritu Santo - PONFERRADA (España)

Jorge Vera Herrero

CEIP FELIX RODRIGUEZ DE LA FUENTE - SALAMANCA (España)

Nuño Sánchez Martín

CALASANZ - SALAMANCA (España)

Martina Reyes Maya

Pozo Nuevo - ROTA (España)

Daniela López García

Sto. Tomás de Aquino La Milagrosa - TOMELLOSO (España)

Isabel Ruiz de la Calleja Ruiz de la Peña

C.P GESTA II - Oviedo (España)

Carla Martin Mulas

CEIP SANTA TERESA - Alba de Tormes (España)

arkaitz herrero gonzalez

SANTA ISABEL - ALBA DE TORMES (España)

Carla Briongos García

Fernán Gonzáles - aranda de duero (España)

AITOR RODRIGUEZ CORCOBA

ceip.valentin garcia yebra - PONFERRADA (España)

Gonzalo Becerra Pedrero

VELADA - LA LÍNEA (España)

Violeta Manuel Garcia

COLEGIO SAN AGUSTIN - SALAMANCA (España)

Luis Hall Perez

C.P GESTA I - OVIEDO (España)

Haizea Herrero González

Colegio san agustin - ALBA DE TORMES (España)

DARIO GOMEZ PISABARRO

Valentín García Yebra - PONFERRADA (España)

Dario Rivas Villalba

San José de Calasanz - Rota (España)

Aitor Rodríguez Alvarez

Ceip Valentín García Yebra - Ponferrada (España)

Sergio García-Uceda Moreno

Javier Pulino - SOLANA, LA (España)

Lucasrico Rico Lis

CP BUENAVISTA II - oviedo (España)

Álvaro Díaz Vedo

Valentín García Yebra - Ponferrada (España)