19º CONCURSO DIXITAL DE DEBUXO INFANTIL

Aspirantes

Mira que planetas crearon outros participantes!

Neste espazo incluiremos o teu propio Planeta 2030 cando superes as tres fases do desafío. Anímate a participar; tes até o 24 de maio de 2021 para enviar o teu debuxo. Esta nova edición vén cargada de premios galácticos.

Escribe aquí o teu nome para ver o teu Planeta:

 

CARMEN ELENA Caldito Sánchez

LOPE DE VEGA - BADAJOZ (España)

LUNA SOLER GALAN

DION CASIO - MERIDA (España)

Alexander Ciochir Carrascosa

Javier Paulino - SOLANA, LA (España)

Vera Saez Arquero

Libertad - ILLESCAS (España)

SANDRA rios albero

sant roque - Alcoy (España)

Nour El imrani El imrani

Maestro Juan de avila - PEDRO MUÑOZ (España)

Sergio Calonge López

Maestro Juan de Avila - PEDRO MUÑOZ (España)

Valeria Flechillas Sanchez

ceip Don Cristobal Lopez - TALAVERA DE LA REINA (España)

Raúl Domínguez Carrillo

C.E.I.P. Reyes Católicos - BOLLULLOS PAR DEL CONDADO (España)

Carlota García Arias

C.P. Buenavista II - OVIEDO (España)

Marcos Ferrera Arias

CEIP San Antonio - PONFERRADA (España)

Ariadna López Martín

CEIP SANTA TERESA - ALBA DE TORMES (España)

Rosa Maria Rodríguez Rojas

GINÉS DE SEPÚLVEDA - Pozoblanco (España)

Eva Torrado Santana

LOPE DE VEGA - BADAJOZ (España)

Evelyn López Martín

CEIP SANTA TERESA - ALBA DE TORMES (España)

Sara Nieves Grandío

ceip colexio novo - MONFORTE DE LEMOS (España)

claudia muñiz caso

SANTA Mª DEL NARANCO - OVIEDO (España)

jose ramon rodriguez navarro

santa maria del naranco - asturias (España)

Cristina Cascón Arana

FRANCISCO DE VITORIA - SALAMANCA (España)

Alejo Montoro Pérez

María Auxiliadora - RODA, LA (España)

Guillermo Garcia Perez

DULCE NOMBRE DE JESUS - OVIEDO (España)

JOSE CASTELLANO JURADO

SAN JOSE DE CLUNY - NOVELDA (España)

Lucia González Palomares

Montgo - DENIA (España)

Jaime Ortega Fernández-Sevilla

Presentacion - Guadix (España)

Carlota González Rodríguez

Ferroviario - MONFORTE DE LEMOS (España)

Ángela Suárez Feito

C.P JUAN RODRIGUEZ MUÑIZ - OVIEDO (España)

Nayelyn Perez Rodriguez

Maestro Juan de Avila - PEDRO MUÑOZ (España)

Fermín Cano López

Santo Tomás de Aquino La Milagrosa - TOMELLOSO (España)

Etzan Fernández Valtierra

Virgen de la caridad - ILLESCAS (España)

Manuel Quiroga Pérez

CPR Ferroviario - MONFORTE DE LEMOS (España)